Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etetéssel kapcsolatban szeretn...

Etetéssel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Mi a legjobb választás egy házi és egy brit rövidszőrű cica párosnak?

Figyelt kérdés
Egy házi cicám és egy brit rövidszőrű macskám lesz, 14 hetesek. A kérdésem az lenne, hogy jó-e ha RC kitten brit rövidszőrüeknek való tápot adok mind a kettőjüknek? Vagy vegyem inkább a sima RC Kittent, vagy inkább más márkát ajánlotok? köszi a segítséget

2014. dec. 11. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az RC összetevőire nem emlékszem. Amikor én tápot választottam, a szóba jöhető összes tápnak elolvastam az összetételét, és azt választottam, ami a leginkább tápanyagdúsnak tűnt. Szerintem te is bogarászd végig az összetételeit azoknak, amik mondjuk ár alapján szóba jönnek nálad. (Mi konzervben a Real Nature-t, száraztápban a Perfect Fitet választottuk, bár mostanában szárazat már nem kapnak, csak konzervet + amit mi főzünk nekik.)
2014. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maxitabi ***** válasza:

Attól, hogy az egyik ilyen, a másik meg olyan cica,akkor is mindkettő macska!!! Semmi különbség nincs köztük,esetleg a brit egy kicsivel nagyobb lehet majd...

A fajtatáp egy nagy baromság, a természetben sincsenek különböző egerek és madarak a kisebb-nagyobb cicáknak!!

(Nálam egy 8 kg-os óriástestű és egy alig 3 kg törpe házi eszi teljesen ugyanazt!!)

A tápokról: az RC egy közepes minőségű - és ezért drága táp,amiben sok a kukorica (nem szükséges nekik)..De ha olcsón be tudod szerezni,akkor hajrá. Viszont a húgy és vesekövek megelőzése érdekében többször adj húst (fűszertelenül!! ha főzöd)ill jó minőségű konzervet (min 60% tiszta hús; ill sok ivóedény legyen friss vízzel!!

2014. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mivel árban nincs különbség a fajtatáp és a sima táp között, szóval gondoltam akkor már inkább veszem azt amit direkt brit rövidszőrűeknek van, mint a simát. Konzervből ANIMONDA Carny Kitten-t néztem (ez elvileg 90% hús).
2014. dec. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!