Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Neostomosan jó a macska bolhára?

Neostomosan jó a macska bolhára?

Figyelt kérdés
Benti a macskám, mindig kapott a nyakára cseppet, mert másra allergiás, a nyakörvtől kihullik a szőre! viszont ahol lakom, csak ilyen nagyon olcsó fajta spot ont lehet kapni. mindig azt láttam, hogy csak vakaródzik és nem hagyja abba, de bolhát benne sosem láttam! vettem neki hó elején egy frontline-t, azután láthatóan kihullottak belőle a dögök,és a viszketést is alább hagyta, egy darabig.most újra kezdte, pedig alig 15 napja van rajta. hiába porszívózok, hipózok, ugyan úgy ugrálnak rajtam a dögök! kérdésem, van egy neostomosan-om, ha felhígítom és befújom vele a lakást, akkor a macskámnak árt e? vagy meddig kell hatni hagyni, hogy utána fel lehessen takarítani és bejöhessen?Világ életében benti macsek volt, nem tudom kirakni az udvarra...falra lehet fújni? segítsetek kérlek!

2014. dec. 15. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, macskára mérgező, ne használd rá! Vegyél állatorvosnál Frontline Combót és azt cseppentsd rá! Vagy Advocatet, az még jobb.
2014. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Permetezni, felmosni lehet neostomasannal, macskat furdetni is, ha lenyegesn gyengebb koncentracioban hasznalod, mint a leiras, es utanna lemosod.

De a macska lemosasa vele max gyorsmegoldasnak oke, szoval, ha tenyleg tele van bolhaval a macska. A spot-on lenyegesen jobb.


Tehat, permetezhetsz vele, felmoshatsz vele, az egyetlen, amit nem tehetsz, hogy rajtahagyod a macskan, (foleg nem abban a higitasban, ahogy bolhak ellen tanacsoljak), mert ugy, abban a tomenysegben mergezo a szamukra.

2014. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, kedves utolsó előtti, ha végig olvastál mindent, akkor olvashattad, hogy nem a macskát akarom vele bekenni! köszi, a macskán frontline van!!!! eddig is használt spot on-t, csak olcsóbb fajtát...
2014. dec. 18. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!