Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire jó a Felix tasakos...

Mennyire jó a Felix tasakos macskaeledel és a Felix Party Mix jutalomfalat? (Purina)

Figyelt kérdés

Tasakost csak ritkán kap, mint csemege. A jutalomfalatra az van írva, hogy 35% húst és állati eredetű mellékterméket tartalmaz. Ez eléggé magas, ugye? Kicsit furcsa is emiatt nekem... Mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a macskám nagyon szereti, de csak akkor veszünk neki ilyet, ha akciós :D
2014. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Elég ergya. Akarsz neki örömet okozni?! Akkor ne a reklámokban látott mocskot add neki, hanem amit a szervezete kíván. Olvass utánna mi jó neki azt add neki. Ne ezeket a vackokat. Ott az Acana, Orijent, Royal Cannin, Hills meg a többiek. A liofilizált hús. Nem tudom meddig akarod hogy éljen, de tönkre ne tedd ha lehet.
2014. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem egy kiváló minőségű táp, az biztos, de az én cicám sajnos csak ezt szereti (a tasakost). A többibe csak belepiszkál és dobom ki a felét.

Azzal ellensúlyozom, hogy száraz tápból prémiumot kap, Royal Canint.

2014. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az enyémek Cat Chow tápot kapnak, de rendszeresen kapnak nyers csirkehúst és sajtot, illetve néha Real Nature konzervet is. :) Tasakost csak ritkán kapnak, mint nasi.
2014. dec. 22. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

szerintem jó. A mi cicáink szoktak elég sokat enni. Hát szeretik bakker, volt már prémium táp is,, őszintén szólva jobban eszik a Felix-et,, ÉS ezzel most nem a márkásabb tápokat akarom lecseszni, ezek a mi macskáink azt ennyi.


Tescoban szoktuk venni, mindig 4-es tasakban általában árban az éri meg a legjobban,, ja meg hát a prémium kaják jóval drágábbak. Semmi bajuk nem lesz szerintem ha ezt eszik, egészséges házi cicák lesznek. Max ha professzionális cica tartó vagy, bár akkor kétlem hogy itt tennéd fel ezt a kérdést.

2014. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Most öt cicám van, ezért nem engedhetek meg jobb tápot. A tasakos finomság nekik, mint nekünk a McDonald's-os kaja. :)
2014. dec. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!