Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül Frontline...

Mennyibe kerül Frontline bolhaírtó cicáknak, és használ e a lakásban szétszórt bolhára is? Vagy arra mit vegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A Frontline-t az állat bőrére kell csöpögtetni a nyakszirtjénél, hogy le ne nyalhassa, nem a lakásban szerteszét. Ez egy picike kis ampullában van. A lakásban élő bolhákra hagyományos bolhairtót vegyél kisállatkereskedésben.
2010. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 3. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne a sima frontlinet vedd, hanem a frontline combot. Azt is a macskára kell tenni, de az jó ott is, amerre jár, ahol alszik stb. Fogalmam sincs mennyi most, mikor legutoljára vettünk rá, akkor olyan 2000körül vettünk egyet, azóta nem kellett, pedig akkor baromira bebolhásodott szegény. Lakás cica amúgy, és nem is tértek vissza a bolhák, szóval ez a combo tényleg jó volt.
2010. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem 4000-ért vettem tavalyelőtt.De hatásos,az biztos.Vicces volt,mert a kölyök cicákat fújtam be(ez egy spray változat) és az anyjuk majdhogynem leköpte őket,olyan büdösek voltak.Persze hamar elpárolog a szaga,de frissen szörnyű.
2010. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, a spray az kszott drága.
2010. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly ősszel 2500 volt a combo. Tényleg nagyon jó, még ha bolhás macskákkal játszik is, akkor sem kapja el tőle a cuccot :)

Viszont macskán kívül még nem teszteltem, ott nekem a szalmiákszeszes felmosás, a kullancsrisztó ampulla, vagy méginkább a BioKill (pumpás kiszerelés) jött be - ez utóbbi valami fantasztikus eredményeket hozott.

(Kb. 20000 féle módszert teszteltem, volt, ami egy ideig hatott, de igazán jó csak a BioKill volt.)

2010. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!
2010. febr. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!