Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cica? Szerintetek?

Perzsa cica? Szerintetek?

Figyelt kérdés
javascript:HighlightAll("frmUpload.forum4")

2014. dec. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, nagyon cuki, biztos nagyon puha a szőre :D

örülnék egynek, kár hogy nem tarthatok :(

2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Imádni való 10 hetes kandurka,csak nem tudom tiszta perzsa vagy valami olyasmi e :)
2014. dec. 26. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit
2014. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ föl vgy e készülve a tartására. A szőrét ápolni kell, különben csúny lesz.
2014. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én úgy hallottam hogy a perzsacicák önmagukban életképtelenek. Fürdetni kell őket (magukat nem mosdatják semmilyen esetben), és az ízlésük is kifinomult nem esznek meg bármilyen ételt. Nem tudom hogy ezek igazak e, de az biztos hogy csak lakásban éri meg perzsacicát tartani. Legalábbis én mindenképp bent tartanám.
2014. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen felkészültem rá,imádom és bentlakó,fürdik imádja a vizet,fésülgetem is,igy tudtam képet feltenni,nem tudom hogyan kell :)
2014. dec. 27. 16:46
 7/8 A kérdező kommentje:
2014. dec. 27. 16:56
 8/8 anonim válasza:
Jajj de kis aranyos:))))
2014. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!