Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának felpuffadt, kemény...

Kiscicának felpuffadt, kemény a hasa, és sok hasmenése van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál, adott injekciót meg szirupot hogy összefogja a székletet, diétás étrenden van, de még mindig erős hasmenése van, annyira, hogy ülés közben is kifolyik neki, és meg van duzzadva a hátsója. Nagyon féltem. :'(
2014. dec. 28. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy vmi komolyabb bélproblémája van?

Azért hívjátok fel újra a dokit, ő már látta a pácienst többet tud mondani.

2014. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mit mondott? Ha úgy látod kritikus az állapota, vedd fōl mielõbb a kapcsolatot az orvossal ùjra, ēs kérj tanàcsot. Minden jòt!
2014. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap visszük újra, ma amikor voltunk nem volt még ilyen duzzadt a hasa. Már gondoltam a főtt rizsre is, hogy nem-e attól puffadt föl, doki ajánlta a rizst mert hogy az diétás. Talán nem ártok neki ezzel a kajával.
2014. dec. 28. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A főtt rizs főtt hússal, pl. csirkemellel tipikus diétás, székletfogó étrend hasmenés esetére.

Amúgy mit kap enni normál esetben, ha nincs diétán?

Ha nem az étel okozza, akkor sajnos sok szervi baj lehet, bélgyulladás, vírusos betegségek, rengeteg dolog.

2014. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először a Whiskas, majd a Friskies kiscicáknak való száraz tápot, és talán ekkor jöttek a bajok, mert ahonnan hoztuk ott házikosztot kapott. Nem értem, hogy ha a táptól van, akkor hogy fajulhatott el ennyire a dolog. Dorombol meg jónak tűnik a közérzete a picúrnak, ezért remélem, hogy meggyógyul.
2014. dec. 28. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Az jó jel, ha dorombol, de mindenképp látnia kell újra a dokinak. Szerintem cseréld a tápot kifejezetten kímélőre, nagy állatboltokban, (pl Fresapf) lehet kapni. Az egyik kosztról a másikra szoktatás okozhat hasmenést, de nem ilyen erőset, és a felfújódás is ijesztő. Féreghajtva volt? Arra kell vigyázni, hogy nehogy kenyeret kapjon/lopjon, mert az pl okozhatja a felfújódást.
2014. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vérképet érdemes csináltatni, illetve betegségtesztet, abból sokminden kiderül.
2014. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!