Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam eves után közvetlenül...

A cicam eves után közvetlenül hany. A megevett ételt kihanyja. Lehet, h habzsol, hirtelen eszik és azert, vagy lehet betegség tünete is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ezzel küszködtünk mi is pár hete.

Megette, kihányta ezt minden kajálás után eljátszotta néha kétszer is hányt egymás után.

Végül doki lett a vége és kiderült, hogy annyi szőrt nyalt le magáról, hogy összeállt a gyomrában és ezért hányt. Nem volt elég neki a macskafű meg a szőrgombóc elleni jutalomfalat.

Végül is kapott valami ragacsos pasztát, amit le kellett nyelnie de husi íze volt és szerette.

Már az első adag után abbahagyta a hányást és kb. négy napig kapta naponta háromszor.

Ez is egy eshetőség de a hányás sok minden előjele lehet szerintem jobb lesz ha elviszed orvoshoz.

Ha eddig nem habzsolt akkor most se nagyon valószínű de azért nem lehet kizárni ezt sem.

2015. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg mással etetni, esetleg többször keveset adni neki enni, de ha nem változik a helyzet, a biztonság kedvéért vidd el orvoshoz.
2015. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tescoban is lehet kapni anti hairball wiskas jutalomfalatokat, kis macskafej alakú piros dobozban.

de persze sok más betegség miatt is lehet.

2015. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megprobalom amit irtatok.Menhelyröl elhozott cica es nem tudom eddig miket kapott enni.
2015. jan. 2. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!