Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Babám orra közvetlenül orrszív...

Babám orra közvetlenül orrszívás után is szörcsög. Másnál is így van? Ez normális, mert náthás?

Figyelt kérdés
Pedig jön ki valamennyi váladék de akkor is tovább szörcsög. Mi a "titka" a hatékony orrszívásnak? 5. napja náthás egyébként és 8 hós.

2012. szept. 24. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk is így van, szívhatom 30 percig is az orrát, akkor is szörcsögni fog.

Mivel közben sír és üvölt (ki nem tenné?!?!), így azzal is váladékot termel.


Én Gripp Heel-t vettem a lányomnak, amit 30 ml vízben feloldok (egy kapszulát) és megitatom vele.

2 napja adom neki reggel és este, de már semmi baja nincs. Pedig 3 napja kezdődött minden.

Egyébként ez egy homeopátiás szer.

2012. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nasivin baba orrspray. Kiporszívózom, majd befújom neki, és kap levegőt, nem folyik tovább, és azt sem hallani hogy fent tele lenne még neki!
2012. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mi is tapasztaltuk, az orrszívástól valahogy megindul a váladék. Igen, ez normális. Rendszeresen kell szívni akárhányszor.
2012. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kiki01 ***** válasza:
Nekünk is ez van, akkor én is megnyugodtam:)
2012. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 24. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először fújass, és azután szívj. Mondjuk én még nem vagyok anya, de van egy kistestvérem. Legalább is én így olvastam. Ja, és arra nagyon vigyázz, hogyha vér is jön a pici orrocskájából a válladékkal együtt (elnézést, ha kicsit undorítto), akkor azonnal hagyd abb, és csak egy óra múlva próbálkozz. Remélem segítettem.
2012. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!