Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan erhetnem el hogy...

Hogyan erhetnem el hogy kapjak egy cicat?

Figyelt kérdés

kb 1 evvel ezelott kaptam egy cicat ..(depresszios gondok segitsegere elvileg nagyon jo hatassal van barmilyen kisallat, de ez most itt mindegy) azota elkoltoztunk magyarorszagrol es nem engedik ,hogy uj macskam legyen.. mindenfele kifogasuk van ra pl;uj a haz nem lesz itt olyan allat ami szetszed mindent ,a macska budos..

pedig en eddig is gondoztam ugy ahogy kellett es miota mar nincs meg a cica probaltam minimalisra csokkenteni az onbantalmazast.. nagyon banom ,hogy anno nem hagytam abba .. lehet meg mindig itt lenne ?!

most viszont mar annyira hianyzik a macska es az emberek is hogy megorulok.. osszes kepet kinyomtattam rola/rolunk es minden nap megnezem oket .. nagyon nagyon hianyzik.. de ot mar nem kaphatom vissza ugysem.. szoval szeretnek egy cicat ,de hogy erhetnem el hogy megkapjam? tanulok rendesen lassan vizsgazok nemetbol.. mindent megtennek .. koszonom elore is a valaszokat! (helyesirasi hibak miatt bocsanat ,siettem..)



2015. jan. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Új macskával csak szünetben próbálkoznék, akkor egész nap lehetne rá figyelni, éjszakára a hordozóba szoktatni, hogy ne tudjon "garázdálkodni". A kaparófa jó feltűnő helyen sajnos alapvető (különben kapar). Ha elég fiatal hozzá tudod szoktatni a fürdéshez (bár szerintem egy egészséges macska nem büdös, de van aki vitatja). Az "illatok" miatt a macskawc-t reggel és esete is takarítom (pedig "lengőajtós, szagszűrős").

Ha javaslod, hogy a "nagyszünetben" (Nem tudom felétek mikor van hosszú iskolai szünet) betanítod az állatot, akkor van esélyed, azonban egy albérletben nem feltétlenül tűrnek meg állatot (sokszor még extrém jól nevelteket sem)

2015. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hazavinnék eygyett

aztan csá



ha van pénzed etetni akkor mi a kérdés

2015. jan. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Katze=Geld=Zeit
2015. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!