Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet annak a cicának,...

Mi baja lehet annak a cicának, amelyik nem tud járni?

Figyelt kérdés
Kóbor cica volt, kandúr és hozzánk szegődött. Fiatal, 2-3 éves lehet. Hétfő óta nagyon szomorú, nem akar enni. Járni sem tud, csak össze van gömbölyödve, ha valaki megközelíti akkor próbál kúszni. Fél, ezért allatorvoshoz nem tudjuk elvinni. Ha épp engedi hogy megsimogassuk akkor az tetszik neki. Féltem nagyon hogy mi baja van, valaki esetleg tapasztalt már ilyet? Gondoltunk már mérgezésre is, viszont nem vettük észre hogy hányt volna.
2015. jan. 15. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak össze kéne szednie valahogy és elvinni állatorvoshoz. Akár csellel is, ne hagyd szenvedni!
2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj elvinni orvoshoz. Vagy végignézitek, ahogy lassan meghal??
2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szedni
2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ha nem nagyon bír menni ott súlyos gondok lehetnek...valószínűleg nagy fájdalmai vannak. Ha nem bír menni egyszerűen kapjátok fel és tegyétek egy szállítóba ha van vagy egy dobozba (jobb híján) és irány a doki!
2015. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyen embereket... ÁLLATORVOS Ha nincs szállító box, jobb híján doboz rázárod és mentek.
2015. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na pont azt írtam mint az előttem lévő... :D csak most olvasom.
2015. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is, nem tudom miért kell mindig mindenkit így leszólogatni, nem vagyok barbár és nem az a célom hogy végignézzem a halálát.

A macsekról: ma reggelre betaknyosodott, prüszköl és becsipásodott egyik szeme. Kapott antibiotikumot, egy kis meleg tejet sikerült bele erőltetni. Már fel tud ülni és néhány lépést ingatagon meg is tesz, kint napozik épp.

2015. jan. 16. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott. Nem szóltunk le, csak sokan azt hiszik neten majd megmondják mások mi baja lehet az állatának vagy megpróbálják otthon gyógyítani a súlyos beteg állatokat. Ne vedd magadra! Így innen elmondásod alapján, hogy fel sem bír állni meg hasonlók ez súlyos tünetnek hangzott, aminél az ember nem leül fórumozni, hanem azonnal megy a dokihoz.

Minden jót kívánok neked és a macseknek!

2015. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!