Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adhatnám oda a cicámnak?...

Hogy adhatnám oda a cicámnak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Most volt beteg, pár napig nem is evett. Félek, hogy a mája károsodhatott is. Olvastam, hogy lehet nekik folyékony máriatövis kivonatot adni, de azt nem, hogyan, mennyit, és pontosan milyen formában? Honnan szerezzek? Kételkedem, hogy jó az ami embereknek való, habár ez természetes, de akkor is.

2015. jan. 17. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi baja volt? Honnan gondolod, hogy a mája károsodhatott?
2015. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap éhezéstől még nem károsodik, ne ijedj meg. Ha már normálisan eszik, nincs gond.
2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamit összeszedett, állatorvos kezelte antibiotikum kúrával. Azért gondoltam, hogy károsodhatott mert inkább azt mondanám hogy jó pár napig nem evett, aztán mire hazaértem a családomhoz tudtam csak Calo-pet pasztát adni neki amit megvettem, és amit ugye ilyenkor lehet adni a macskáknak. Olvastam több helyen, hogy a cica májával lehetnek gondok ekkor és ezért aggódok..:( Eszik már, bár módjával, de eszik és jól van, ennek örülök is, de nem szeretnék több gondot. Plusz mintha kicsit sárgásodott is volna a bőre a szeme felett ahol a szemöldök lenne, szerintem ez elég durva jel.
2015. jan. 18. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt lehet venni olajat, amit beletehetsz a kajájába:


[link]


[link]


[link]


A tea állítólag nem túl hatásos, az olaj jobb:

[link]


Olvastam azt is, hogy állítólag lehet a háziállatoknak is adni, de azért én erre nem vennék mérget, nem biztos, hogy a macskáknak nem lesz tőle semmi bajuk, nem tudom.


Igazából egy jó, hozzáértő, értelmes állatorvossal is hasznos lenne megnézetni, mert ahogy levettem, gyakorlatilag semmit nem lehet tudni arról, hogy mi baja van/volt.

2015. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!