Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú macska jelölget a...

A fiú macska jelölget a lakásban, ha nincs ivartalanítva?

Figyelt kérdés
Fedeztetés céljából szeretnék tartani fiú cicát,csak nem tudom,jelölne-e?Más cica nem lenne,csak ő.Akkor is jelölne?
2010. febr. 7. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordul, hogy akkor is jelölget.
2010. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelölt sajnos, míg nem ivartalanítottuk.
2010. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajajaj.De meg,hogy.A legjobb ivartalanitani.
2010. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Tesomnak himaláj perzsa macskája van 3 éves, nincsen kiherélve és esze ágában nincsen jelölni. Bezzeg a thai macskám aki ivartalanított 6 éves ki-bejáros, na neki semmi se szent, számítógép, konyhapult, rádió minden jöhet semmit sem kímél.
2010. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%
Az nem kérdés. Nálunk, nagyon büdös van. Sajnos most hoztunk haza a mamától egy kandúrt a mi kandúrunk mellé. Pont bagzás van. Képzelheted milyen világ van nálunk. Nem elég, h ölik egymást...hát még ez is!!!
2010. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A himalája perzsa macskát kivételként emlegetik de csak addig, míg nem találkozik tüzelő nősténnyel. Egyébkén MINDEN fiúcica jelöl, ha nincs időben ivartalanítva!

Milyen fajta cicád van, hogy ennyire érdemes tenysézteni?

2010. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tenyészteni, hanem szaporítani. És ezt nagyon nem kéne. Hozzáértés híján és a macskák érdekében ivartalaníttasd.
2010. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sajnos igen. És ez az csak az egyik baj. A viselkedésük is kibírhatatlan, ha rájuk jön az ötperc. Én nem is aludtam pár napig az én kandúrkámtól, aztán mindkettőnk nyugalma végett el is vittem ivartalanítani.
2010. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kandúrom soha nem jelölgetett, csak a pisije volt elviselhetetlenül büdös.

Nem törvényszerű, hogy jelöl, de a pisit azonnal el kell majd tüntetni, vagy az egész lakást beszagosítja.

2010. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a ritka, amelyik nem. Normális esetben jelöl. Ha nem engeded ki, akkor 99%. Ha kiengeded, akkor hamar lestrapádódhat szegényke, és még akkor sem biztos, hogy nem jelöli meg a díványt, elvégre az is az ő területe.


Hát sikálni kell utána, aztán kész.

2010. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!