Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már lassan 2 hete elveszett a...

Már lassan 2 hete elveszett a macskám hogy keresem meg?

Figyelt kérdés
Volt rajta nyakörv becsengetem sok helyre. Vajon mi történt vele? Van olyan hogy valaki bezárja a saját házába?
2015. jan. 21. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nagyobb a valószínűsége, hogy elcsapta egy autó, mintsem, hogy bezárnák.


Kan vagy nőstény macska? mert ha kandúr, akkor lehet összekapott egy másik hímmel és nem jött ki jól belőle.

2015. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A miénket anno bezárta valaki. Jól volt tartva, idegen nyakörv is volt rajta, és fésülve volt, mikor hazajött. 3 hét után. Összességében ez viszont elég ritka lehet.
2015. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Akkor lehet hogy élcsapat valamilyen autó az nem hiszem hogy meglessz
2015. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*elcsaphatta
2015. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sokminden előfordulhat. van, hogy magától előkerül, van, hogy nem. vedd fel a kapcsolatot menhelyekkel, hátha valaki bevitte.
2015. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha van róla kép, tedd ki valahol hogy elveszett(szerintem), akár közösségioldalakon.
2015. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ne ijesztgesetek már hogy elcsapta vki akkor biztos láttam volna valahol . Nem hinném hogy rosszul járna egy másik macskával szemben elég nagyra nőtt és olyan 5 kilós hím macska.
2015. jan. 21. 18:09
 8/11 anonim válasza:
Nekünk volt egy 10 éves kutyánk már nagyon öreg volt és tudtuk hogy nemsokára megfog halni és a kutya olyan okos volt hogy tudta hogyha nálunk marad és meghalt akkor szomorúak lennénk ezért elszökött és azóta nincs meg :(
2015. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attol, hogy 5kg, meg talakozhat nala nagyobb macskaval.

Vagy kutyaval. Vagy ha elcsapta valami, akkor sem biztos, hogy nem tunt el. (Elvitte a maradvanyokat egy kutya, roka, vagy a szemetesek szedtek fel. Esetleg, elvitte aki elcsapta, mert remelte meg tudja menteni.. talan. Ez felveti a kerdest, hogy nyakorv volt rajta cimmel, vagy csak siman? )

Vagy, egyszeruen csak elkoborolt, es majd visszamegy. Egy ivaros kandurnal a 2 het tavolmaradas nem szokatlan.

(Bar, az ivartalanitas nem egy rossz otlet, ha aggodsz miatta. Nalam is egy ket hetes eltunes utan dontottem el, hogyha valaha élve visszater, akkor az elso utam az allatorvoshoz vezet vele. Szerencsere visszatert aztan 3het utan.)

2015. jan. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly (tavalyelőtt?)januárban az enyém is kb.10 nap után jött haza mikor már lemondtam róla.Nagy hideg volt,hó,arra emlékszem.Aztán előkerült.Elég koszos volt,de nem volt sem nagyon éhes,sem lefogyva nem volt.Szerintem bezárhatták. (véletlenül?)
2015. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!