Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kb 1 hete véreset...

A macskám kb 1 hete véreset vizel. Mit tegyek, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az állatorvosok nem a gyakorikérdéseken praktizálnak.
2015. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
1 hete el kellett volna vinni állatorvoshoz.
2015. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Máris orvos! A diagnózis: alsó húgyúti szindróma.

Nőstényeknél is nagyon fájdalmas, de kandúroknál akár végzetes is lehet.

Én, amikor először tapasztaltam ilyen a macskámnál, alig tudtam kivárni, hogy reggel kinyisson az álllatorvosi rendelő, nem egy hetet vártam...

[link]

2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, amíg nem késő! Lehet vese elégtelenség is az én cicámnak is ez volt a baja gyakori látogatók voltunk az állatorvosnál, sajnos nem is élte túl a dolgot!!
2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem ide írogatnék, hanem egyből orvoshoz vinném, ahogy meglátnám a véres vizeletét! Ez semmi esetre sem jelent jót! Nem tudom, hogy azt tudtad-e, hogy a macska szívós állat és sok mindent kibír még ha iszonyatosan is fáj neki valamije? Szóval attól, hogy nem vonyít a fájdalomtól attól még lehetnek nagy fájdalmai is! Nekem egyszer rég3en a macskámat elütötték és szilánkosra tört a hátsó lába egy szót sem szólt, de iszonyatos fájdalmai voltak, orvos mondta h ebbe a fájdalomba egy ember már rég belehalt volna.....Szóval ne nézd tétlenül ahogy szenved!
2015. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegeny cica, jo hulye gazdival lett megaldva.. Egy hetig nezi a veres pisit bakker
2015. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!