Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám véreset tüsszög. Mit...

Macskám véreset tüsszög. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap a kutya megharapta a 1,5 hónapos kiscicámat. Csupa vér volt, valószínüleg az orra vérzett ennyire. Ma már jobban néz ki, csak kb. minden 5. percpen tüsszög, enyhén véreset. Orvos, vagy várjak még? Hasonló eset? Lehet-e komolyabb baja ettöl?
2010. márc. 27. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos, könyörgöm. Mire vársz, hogy még nagyobb baja legyen??
2010. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is átéltem ilyen helyzetet.2nap múlva élt és virult,nem hívtunk orvos.t
2010. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap reggelig várj vele.De ha nem lesz jobb,akkor orvos!

Én is(vagyis a cica) hasonlóan járt,de neki szinte egyfolytában vérzett az orra.Jobban lett másnapra,bár éjszaka folyamatosan figyeltem,de másnap reggel elvittem orvoshoz.Nem volt semmi baja"csak" az orra tört be szegénynek,de a doki szerint ilyen esetben mindenképpen keressem fel,lehet belső vérzése is,ami nem látsz.

Szerintem orvos!!! Jobbulást a cicának!

2010. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5,5 honapos cicuka volt és kihivtuk a dokit azt mondta semmi baj pár nap és jobban lett na és igaza lett.szeretgessétek
2010. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt a macskának elmult(szerencsére)nem kell doki megspórólsz több tízezret
2010. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
ugyan ez a baja wolt Cíírmiimnek és elmult hála istenemne
2010. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok holnap reggelig.
2010. márc. 27. 20:40
 8/11 A kérdező kommentje:

Most (este) már csak simán tüsszög, nem véreset, és ritkábban. De könnyezik kicsit a szeme...

Amúgy teljesen életvidám, látszólag semmi baja, lehet, hogy én aggódom túl.

2010. márc. 28. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van, akkor az orrából jön a vér, ha nincs akkor a tüdejéből. De az ilyen eseteket azonnal orvoshoz kell vinni. Attól,hogy a szomszédé nem döglött meg, még a tiéd belehalhat. Jobbulást a cicának!
2010. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a cica jól van (vidáman kergetözik a kávébokrok körül). Én aggódtam túl, azért könnyezik a szeme, mert picike az orra (perzsa).
2010. márc. 28. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!