Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tüzelés előtt is lehet vemhes...

Tüzelés előtt is lehet vemhes egy macska?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van két szeptemberi születésű cicám (tehát most már olyan 5 hónaposak) és különböző neműek. Szinte biztos vagyok benne, hogy a nőstény még nem tüzel, de ma azt vettem észre, hogy a kandúr a nyakánál úgy megragadta, mint ahogy egy párzásnál szokás. Kérdés, hogy lehet-e, hogy két ilyen fiatal cica máris összehozzon egy álmot? Persze mind a ketten ivartalanítva lesznek, de az állatorvos csak február végét javasolt.

2015. jan. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A valasz, hogy "talan".

Sokkal valoszinubb, hogy nem.

Ez ilyen korban meg inkabb "jatek", felkeszules az eletre - Igen, arra a reszere is.

Ettol fuggetlenul, volt mar ra eset, hogy fel eves nosteny is ivarerett legyen.

De azt eszrevenned.

2015. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos, hogy látható jelei lesznek annak, amikor a nőstény ivarérett lesz. 5 hónaposan már simán lehetnek ivarérettek. Én nem várnék tovább az ivartalanítással.
2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag tüzeléskor vemhesülhet, amit most látsz, az csak játék. Viszont 6 hónapos kor körül már lehet ivarérett. A február vége még belefér, mert ha végül mégis vemhesülne, akkor maximum úgy kerül a műtőasztalra, tehát mindenképp időben vagytok.
2015. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!