Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak majd a cicának?

Mit adjak majd a cicának?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz cicám de még nem tudjuk mit adjunk neki enni.Segítenétek?Olyat mondjatok légyszi ami olcsó
2015. jan. 24. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A száraz macskatáp kifejezetten olcsó. Én tescosat veszek nekik, tényleg nem kerül sokba és szeretik. Maradékot is adhatsz neki, ha van :)
2015. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Legolcsóbb az etelmaradek. Szeretik:) utnna a nagyobb kiszerelésű száraz, de néha mehet mellé konzerv is. 850g lidl konzerv 240ft. A mi hazimacskank szereti. Az itt leírtakat kapja felváltva, mikor higy. Erős szép macska. De kell fereghajtora is gondolnod, az olcso. 200ft/ adag. Legalabbis itt az allatkorhaz patikában annyi. Kb Ennyi.milyen macska lesz? Sima házi vagy valami fajtatiszta?
2015. jan. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Időnként a száraz táp mellé lépet szoktam nekik venni. Nagy sláger náluk, és olcsó. A száraz tápot ki kell próbálni melyiket szeretik. Az enyémek válogatósak ebben.
2015. jan. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%
Az én cicáim például ezt szeretik vehetsz tejet és tépj bele kenyeret biztos ,hogy imádni fogja de csak addig adj neki ilyet amig nincs hasmenése.
2015. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Azt vedd alapul, hogy a cica húsevő állat. A kajamaradék, tejbe kenyér (Jézusom...) nem nekik való étel. Ha jól szeretnéd etetni, legjobb, ha egy normális hústartalmú száraztápot választasz, mellé mindig legyen friss víz.
2015. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Enyém nem eszi a szárazat, amikor elhoztuk vettünk neki egy nagyot. Egyáltalán nem eszi, ha belekeverjük alutasakosba vagy az egészet otthagyja, vagy kiválogatja. Tehát próbálj kevés szárazat venni. Vannak állateledel boltok ahol 100 ft alatt van egy tasak ami fél napra elég. (Én speciel a Fény Utcai Piacon veszem, gőzöm sincs, te hol laksz)
2015. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macska egészsége is fontos :) Fontos hogy szénhidrátot is bevigyen, ne csak táplálékot. Ez esetben a maradék is jó, de arra figyelj hogy azért ők mégis csak macskák, más a szervezetük. Az én macskámat 1 napos koraóta mi neveljük, csoda hogy él. Eleinte tejpotló, aztán junior whiskas, és örültünk hogy nem szokott rá :D És most mindent megeszik. (a kenyeret kiveszi a tartóból XD) Mi egy elég drága tápot veszünk neki ami nagyon egészséges, de a cica még csak 5 hónapos...néha eszik maradékot is. Nagy korába szárazat kap majd.:)
2015. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!