Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiivartalanított nőstény...

A kiivartalanított nőstény macskák is párzanak?

Figyelt kérdés
Teljesen kivan ivartalanítva.
2015. jan. 30. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi ivartalanított nőstényünk akkora pofont húzott le a kandúrnak, amikor az próbálkozott, hogy kb. a fal adta a másikat. Gondolom nem működnek a nemi hormonjai, és nincs "kedve" kozzá - hogy a kandúr miért próbálkozott be nála, az jó kérdés (azt gondoltam volna, hogy nem lehet párzóképes nőstény szaga az állatnak).
2015. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem paroznak. Bar az en macskuszom szokot verezni. Igaz nem tudommiert, hiszen elvileg kivettek neki. De parozni biztos nem, mert nincs tuzelesi "viselkedese". Kedvtelesbol ok nem csinaljak azt csak az emberek a delfinek, meg a majmok szoktak.
2015. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

tevedeses!

az emberek sem kedvtelesbol csinaljak, csak mi emberek "allandoan tuzelunk", pl. a kutya fel evente tuzel, ha a nok nem menstrualnak 28 naponta akkor ok sem szexelnenek higyj nekem

2015. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedvteles azt jelenti oromszerzes. Errol volt musor a natgeon, de mindegy, nekem mar elegem van, hogy itt mindig mindent meg kell magyarazni....
2015. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de a szomszéd bakmacskája átszokott jönni hozzá, de gondolom nem pároznak csak nézik egymást :)
2015. jan. 31. 03:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet azert megy at mert baratok. Jatszanak, "beszelgetnek". Attol nem kell tartanod, hogy kolykok lesznek. :-)
2015. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DoDo2001007 válasza:
Igazából az erőd ösztönök miatt benne lehet ez a szüksége. De ne izgulj nem lesznek kölykök!
2015. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es te lehet hogy nem, de én bizony kedvtelésből csinálom ;)
2015. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!