Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éve ivartalanították a...

Egy éve ivartalanították a lány macskámat méhgyulladás miatt. Miért tüzel egy év után?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt a gyógyulási időszaki. is a macska megnyugodott, jelzem szoba cica soha többet nem jsjveszékelt, azaz nem tüzelt. Minden rendben volt most pont egy év mulva a cica elkezdett újra tüzelni, fetrengedni nyávogni ahogyan a műtét előtt. Felhívtam az orvost aki műtötte, és kérdeztem tőle, hogy ez természetes lehet okom az aggodalomra. Az mondta ez neki is furcsa de ne aggódjak, de már egy hete csinálja mit tegyek? A szemem láttára műtötte, tehát nem hagyott bent neki semmit, és semmi baj nem volt vele eddig.

2015. jan. 5. 23:58
 1/9 anonim válasza:
3%
kiszedte a p***iját? szegény macska :( ezzel egy életre elrontottad a nemi életét!
2015. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ryuuzaki ***** válasza:
100%

1. A mélyen tisztelt első válaszoló olyan sötét, mint egy bányató az erdő közepén, éjszaka, mikor az ember a fejére húz egy átlátszatlan, fekete zsákot.


2. "A petefészkeket 1-2 centiméteres vágással el lehet távolítani, gyorsan gyógyuló kis mőtét. Azonban, ha egy egész kis darab is bennmarad, a macska továbbra is tüzelhet." - esetleg megnézethetnéd mégegyszer? Sajnos ez az egyetlen, ami az eszembe jutott.

2015. jan. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Katica71 ***** válasza:
Na, ezért jobb, ha a petefészkeket és a méhet is kiveszik.
2015. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az első hozzászólónak üzenem, hogy az ő élete már akkor el lett rontva mikor megszületett!!!!
2015. jan. 6. 21:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Ryuuzaki! köszönöm a válaszod, erre gondoltam én is a hétvégén be jelentkezek a doktor úrnál, és megnézetem ultrahanggal, és vizsgálja meg, bár mindet "eltávolított! nagyon jó orvos, a legjobb a városban! majd meglátjuk, és jelzek neked ha nem haragszol!
2015. jan. 6. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

nálam is ez van most, bár még nincs egy éve, hogy ivartalaníttattam. az én cicámat is teljesen kipakolta, mégis tüzel.. 4 cicámat ivartalanította már, közülük 2 lány, és a másikkal nem volt gond..

mit mondott a doki, mit láttatok?

2015. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én felhítam a dokit, azt mondta hogy ez neki is furcsa, de nincs okom az aggodalomra!!! neked mondott valamit, legalább kérdezd meg telefonon! én még nem jutottam el hozzá!!!
2015. jan. 11. 22:52
 8/9 A kérdező kommentje:
a 6-os válaszolonak üzenem, hogy elvittem a dokihoz a cicát, ma műtötte, kettő db. cista volt benne, ez okozta a hormonális tüzelését folyamatosan, de nincs sem petefészek sem méh, ott voltam saját szememmel néztem végig a műtétet, azt mondta nem tudja mire vélni, a de a két cisztát kivette, ő is csodálkozott, de azt mondta rendben lesz, nagyon egészséges cica egyébként, úgy látszik vannak még biológiai rejtélyek. ezt a doki mondta, úgy hogy vidd el a cicát ha nem hagyja abba a tüzelést!!!!
2015. jan. 22. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
hú, nagyon szépen köszönöm a tanácsot. miután írtam másnapra már nem volt gáz, a kandúrbandik is eltűntek a környékről.. de ha tavasszal vagy előbb újra kezdi, mindenképp elviszem. csak az én dokimnak nincs röntgenje.. namindegy, tényleg köszönöm, és örülök, hogy megoldódott a problémád! :)
2015. jan. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!