Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatok is élvezik a szexet?

Az állatok is élvezik a szexet?

Figyelt kérdés
Az állatok élvezik a szexet, vagy csak az utódok miatt csinálják?

2015. jan. 31. 12:07
1 2
 1/11 maci2000 ***** válasza:
0%
Természetesen igen , de ahogy leírtad lényegében az utódok miatt csinálják.
2015. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Maxitabi ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem élvezik. Sőt, a macskáknak fájdalmas. A kandúr péniszének vége tele van elszarusodott tüskékkel... Csakis az ösztön vezérli őket. De az nagyon.
2015. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 maci2000 ***** válasza:
0%
Nem értek egyet , itt nem a macskákról volt szó hanem az egész állatvilágról. És ahogy megmondtam az ösztön vezérli őket főként , de természetesen élvezik.
2015. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Fogalmam nincs...kérdeztem a ciccet, de nem nyilatkozott.
2015. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A tudomány jelenlegi állása szerint, csak a delfinek azok, akik élvezik is a szexet és nem csak az utódnemzés a cél.

Ha nem a tudományt veszem alapul, akkor is azt mondom, hogy a legtöbb állat nem élvezi, mert láttam már fájdalmasan nyüszítő kutyust, a cicák szemszögét már leírták, hogy nekik miért fáj.


Illetve ha élvezetből csinálnák, akkor nem csak párzási időszakban "kívánnák"

2015. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem élvezik, csak a delfinek. A nőstények ezért is szaladnak el...
2015. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy macska pénisze, szerinted? :)

[link]

Van olyan bogár, nevét nem tudom, amelyiknek a nősténye a megtermékenyítés után elpusztul, mert akkora kárt okoz benne a hím pénisze.

Egyébként igen, a delfinek azok akik élvezetből is szexelnek, nem csak utódnemzés céljából, illetve én a csimpánzokról is ezt hallattam.

2015. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezik, csak ösztön. Kivéve delfinek és egyes majom fajok.
2015. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, azt nem igazán tudom elképzelni, hogy a nőstény a megtermékenyítés után elpusztul, mert hát neki azért még elég sok dolga van, másként kihalna a faj.:)


Inkább olyan létezik, hogy a nőstény a megtermékenyítés után elpusztítja a hímet, mert hát ő már elvégezte a dolgát. De lehet azért, mert nem volt jó neki a szex.:)

2015. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ez a bogár téma vhogy úgy működik, hogy a hím bogár megtermékenyíti a nőstényt és a nőstény lerak egy kis spermazsákot vagy nemtudom mit és abból kelnek ki a kis bogarak, az anya elpusztul. Jó hát ez elég olyan magyarázat volt, mint amilyet a az esti híradóba szoktak tolni az emberek akiket megkérdeznek mit történt, de mindegy, van ilyen. :D
2015. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!