Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hülye cicanév az...

Szerintetek hülye cicanév az hogy mancs? És ha igen írnátok másikat?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy kiscicám és eléggé megtetszett ez a név de anya azt mondja ,hogy kutyanév.Szerintetek is?

2015. febr. 1. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a macskákat, ezért mondom. A mancs az a kutyákra jellemző név, mással nem tudok szolgálni. +Ez a név, egy legendás kutyáé, nem kéne egy másik kevésbé értékes állatra aggatni ezt.
2015. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Kérdező, ha neked tetszik, nyugodtan.


1#-es, maradtál volna csendben.

2015. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan adhatod a cicádnak, nem tiltja semmi. Én meg emberi nevet adtam minden eddig állatomnak. :)
2015. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Szerintem nagyon jó név :D Végül is a cicáknak is van mancsuk nem csak a kutyáknak! :))
2015. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van az első válaszadónak abban, hogy a Mancs kutyás név. Abban viszont már nincs igaza, hogy a macskákat így leírja!!!!!

Kérdező! fiú vagy lány a cicád?

Nekünk a fiú cicánk Leopold volt, a kislány cicánk: Mirtill

2015. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kutyás név?

A Leopold meg a Mirtill az meg embernév.


Szerintem jó a Mancs cicának is. Neki is van mancsa! Hogyha a kérdezőnek az tetszik, akkor miért ne lehetne az? Úgyis ő mondja majd ki legtöbbször. És milyen hülyeség ez, hogy az kutyanév... azért, mert van egy híres kutya, akinek az a neve? Attól ez még mancsos állatoknak a neve. Ha lónak akarnád adni ezt a nevet, akkor azt mondanám, inkább ne. De macskának tökéletes.

2015. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Fiú cicának szeretném adni ,bár nem biztos hogy ez lesz a neme.
2015. febr. 1. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Kár ezen előre agyalni meg felhúzni magatokat. Mi van, ha megérkezik a cica és egyáltalán nem hasonlít egy Mancsra, hanem inkább egy Nyafira vagy egy Csufira?

Tény, hogy inkább kutyáknak szokták adni ezt a nevet, de szerintem egyáltalán nem vészes cicának sem.

2015. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik ez a név

(1-es!Ha utálod a macskákat, mit keresel ebben a témában?)

2015. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekünk 4 lehetőségümk van, h hogyan választunk nevet.

1.Furcsa tulajdonság, szokása alapján

2.Ha egyszer eszünkbe jut egy név, akkor megjegyezzük és ha lesz kiscica, akkor az is lehet a neve

3.Elővesszük a ladóféle utónévkönyvet és kiválasztjuk a furcsábban hangzó neveket és ha nem olyan szép név akkor egy idő után magától becézzük (pl.: pöndszi(erzsébet)->lizzy vagy bonaventúra->boni)

4.megbeszéljü,hogy milyen "nemzetiségű" nevek legyenek pl.: oroszos az igor, németes a hans meg a jürgen stb.

2015. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!