Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a 8 hónapos...

Mi baja lehet a 8 hónapos cicámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap óta kicsit csipázik a jobb szeme, néha letörölgetem, amikor sok gyűlik neki össze, de nem köhög és tüsszög, szóval nem hinném, hogy beteg lenne.

Előbb is letöröltem neki zsebkendővel, a szeme alatt kicsit lehúztam a bőrt és ilyen piros csipaszerű trutyi volt ott. Amit nem tudtam kiszedni, meg nem is akartam.

Egyébként kinti-benti macska, de december eleje óta inkább a 10-15 fokos garázsban szeret lenni egész nap.


2015. febr. 1. 22:33
 1/4 anonim válasza:
Megfázott! a miénk is szokott! kamilla teába aztass 1 papírzsepit és azzal töröld a szemét. hamar leveszi a gyúladást és semmi baja sem lesz :)
2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kezdődő macskanátha jele. Ha kamillázástól nem múlik el, akkor antibiotikumos szemcsepp és antibiotikum kúra szükséges. Gyógyulás után pedig kombinált oltással érdemes beoltatni.
2015. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyémnek is volt ilyen, az állatorvos Naturland Bórsavat írt fel neki. Recept nélkül kiadják +embergyógyszertár"-ban. Azt hiszem, nem olyan drága.
2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha macskanátha, akkor elveszítheted őt, ezért én az orvosnál kezdeném. Utána próbálkoznék a bórsavval és kamillateával. Ha gond van, előbb mindíg az orvoshoz viszem a két cicánkat, így nem fordulhat elő, hogy magamat kell okolni valamiért, ami elkerülhető lett volna.Nem? Hiszen szegénykék nem tudják elmondani, hogyha nagy baj van, a gazditől függenek teljes mértékben.
2015. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!