Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit Premium macskatáp....

Brit Premium macskatáp. Vélemények? Bevált? Ízlik nekik? A tápszemek milyen alakúak? Aki ezzel etet letudná írni nekem az analitikai összetételét?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én még sosem próbáltam, de azt olvastam, hogy a cicák nem annyira szeretik, mert nincs túl jó íze

eleve a Brit Premium tápok sem túl jók :/

2015. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel:

Még csak pár napja etetem őket ezzel, úgyhogy tesztelés alatt van, de amit eddig tapasztaltam az pozitív. :) Összetétele egész jó az árához képest. Ízlik nekik, bár nem bolondulnak meg érte, de szívesen megeszik. Ebben a változatban (Brit Premium Cat Chicken) a tápszemek lekerekített négyzetek. Nincs benne szinezék.

2015. jún. 18. 09:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Analitikai összetétel: 33% fehérje, 14% zsír, rostok 2%, hamu 6,5%, kalcium 1,6%.
2015. jún. 18. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:

így a leírásod alapján kicsit keveslem a táp fehérjetartalmát

én Purina One-nal etetek, abban sincs színezék, és 37% a fehérjetartalma

imádják a cicák, már évek óta, és nem annyira drága

egészségesek is tőle, pedig kinti macskák

2015. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges, de előtte Purina Cat Chow-t kaptak, annak a kölyök változatában volt 38-39% fehérje. (Amúgy kaptak Purina One-t is, az ízlett nekik, de váltani kellett.) :)
2015. jún. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!