Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtatiszta Maine Coon cicám...

Fajtatiszta Maine Coon cicám 17 hetesen 2 kg, kevésnek számít?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nagyra nőne mint az apukája... :)
2015. febr. 10. 08:05
 1/7 A kérdező kommentje:
1 hete hoztuk haza, Royal Canin fajtatápot adok neki és esténként kap nedves eledelt is...
2015. febr. 10. 08:06
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és fiú macska!
2015. febr. 10. 08:14
 3/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem kevés! 😁

Nekünk is Maine Coon fiúnak van.Szép nagy cicátok lesz!😊

2015. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*fiúnk
2015. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. febr. 10. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés, hisz még kiskölyök! Hacsak nem akarsz Garfield macskát belőle. Még évekig fog fejlődni, és jobb neki, ha míg növésben van, inkább vékony.
2015. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kevés. Nekem most múlt 6 hónapos (fiú), és 4,6 kg. Most látszik hogy mekkora mancsa van, milyen nagy állkapcsa, teljesen más mint egy sima házi cicus. Játszani sem leányálom vele, pláne mikor bevadul és harap és a hátsó lábával rúg...:))

Nekem is Royal-t eszik, kitten-t, fajtatápot. Viszont kezdetben én is adtam neki nedveset, csak sajnos ment a hasa tőle, úgyhogy azt már nem adok neki. Meg nagyon rákapott, hisztizett, ha nem adtam neki...

2015. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!