Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy legyengült...

Bokor Gergo kérdése:

Találtam egy legyengült macskát mit tegyek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az utcán sétáltam amikor észrevettem egy kicsi macskakölyköt aki még élt.Jó mucskos volt,éhes és legyengült,de még élt.Gondoltam,hogy beviszem,megfürdetem és adok neki enni.Vagy ne?Ti mit csinálnátok?

2015. febr. 11. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én haza vinném
2015. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi behoznánk, mint ahogy sokat behoztunk már az évek során és megmentettük az életüket. Jó sok cicánk van, mind mentett cicák, szeretjük őket. Ha jót akarsz neki és magadnak is, akkor vidd be és neveld föl! Lécciléccilécci!!! Ha van kérdésed ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan.
2015. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy beviszem.Különben az unokatestvéremmel találtam rá aki azt mondta,hogy a szegény cicát átdobták egy keritésen.Vajon valami baja lehet?És a szüleim nem engedik,mert mucskos és büdös.Mivel győzhetném meg őket?
2015. febr. 11. 20:41
 4/11 anonim válasza:
76%
Fürdesd meg és nem lesz az
2015. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jackson666 ***** válasza:
100%
Azonnal vidd meleghelyre adj neki enni és langyos vizes ronygyal törölgesd át és hajszáritoval száritsd meg. Ezt nemtudod hogy mit kell csinálni? Nem itt kell kérdezősködni lépni kell minnél hamarabb.
2015. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jackson666 ***** válasza:
100%
Nemkell megyőzni őket te kell minden törvényt áthágva segitened
2015. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind meg vannak,de mi van ha beteg és azért olyan legyengült és lehet hogy eltört az egyik csontja.De már egy kicsit jobban van mint régebben.
2015. febr. 11. 20:59
 8/11 jackson666 ***** válasza:
100%
Figyelj rá és legyen mindig ennivalója meg vize. Ha komoly baj van akkor állatorvos . Eszik? Iszik? És nem dölöngél járás közbe?
2015. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Melegen tartani, etetni, itatni, állatorvoshoz elvinni. Ne fürdesd meg, csak egy langyos vizes (nedves) ronggyal törölgesd át, majd szárazzal.
2015. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mentett macskásnak

Az én macskámat is úgy lopták el, hogy azt hitték mentett, pedig csak sétált egyet az utcában...

Mielőtt azzal jönnétek, hogy miért hagytam, talán kössem meg?!

2015. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!