Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy macskát?! MIt...

Találtam egy macskát?! MIt tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Jó állapotban van, adtam neki enni, inni tejet és vizet.

Elég kicsi még, de már nem az a szopós macska.

NA szóval mit tehetnék vele? Ki nem akarom rakni.Megtartani csak akkor tudom ha nem lesz más választásom

Ha valakit heves megyében érdekel küldhetek róla képet.


2014. dec. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
rakd fel a netre h ingyen elvihető,vagy ajándékozd el szomszédnak,v. bartátnak
2014. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kiteszed nem éli túl. Itt a tél egy ilyen kismacskának még a mamájával sem lenne esélye kirakva, nemhogy egyedül.
2014. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tejre érzékeny lehet, mehet tőle a hasa, ez esetben nem szabad neki adni, csak macskatejet, amit kapsz a teszkóban.


Lényeg, első körben a meleg védett kuckó, élelem és víz, valamint az ürítéshez almostálca biztosítása.

Ha nagyon pici még elképzelhető, hogy nedves papírzsepivel kell törölgetni a fenekét, hogy rájöjjön a kakilás-pisilés inger.

Itt egy leírás ami sokat segíthet:

[link]

2014. dec. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első sorban én mindig a korát próbálom megsaccolni, és megyek az állatorvoshoz féreghajtóért. Ez abszolút nem költséges, az alap immunizálás 2 hónapos cicánál úgy néz ki, hogy egy negyed tablettát kell neki beadni, majd 2 hetente ismét egy negyedet, ezt négy alkalommal, amíg az egész tabletta el nem fogy. Kisebb cicánál kisebb adag is elég. Egy tabletta 150 ft körül van, annyi sztem belefér, ezzel a cica és a saját egészséged is véded. Ez után még lehet egy külső élősködők elleni spot-on, a legtöbb cég már gyárt kimondottan kölyköknek valót is, sőt a Stronghold gyárt olyant, ami kölyköknek való és külső-belső élősködők ellen hat. Jópár talált cicát elajándékoztam már, hidd el, sokkal jobb úgy odaadni valakinek, hogy tudod, semmit nem visz az új helyére.

Aztán csinálj róla nagyon aranyos képeket, hirdesd facebookon, ott keresd meg a cicamentő angyalok csoportot, ott is hirdesd, írhatsz a Noé macskamentőknek, hogy tegyék ki a hirdetésekbe (nekem 1 cicám rajtuk keresztül talált gazdit), kirakhatod olx-re, jófogásra is. Minél aranyosabb képeket tudsz róla csinálni, annál nagyobb az esély, hogy gazdit találsz neki. Esetleg készíthetsz "talált cica" plakátokat is, amit kirakhatsz a környéken, buszmegállóba, suli faliújságra, közeli állatorvosokhoz, menhelyre, hátha valahonnan csak meglépett a drága, a gazdija pedig keresi.

2014. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van a macskusszal? :)
2014. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!