Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keverék vagy fajtiszta?

Keverék vagy fajtiszta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keverék! Okosabbak mint a legtöbb fajtatiszta,ellenállóbbak a betegségekkel szemben,tovább élnek.
2010. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a keverék mert abból több gazdi nélküli van !
2010. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy keverék!!!
2010. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

A keverék nem a házi meg valamelyik fajta frigyéből van?


Nekem van egy házim, meg egy sziámim, mindkettő nagyszerű macska, szerintem teljesen mindegy milyet választasz, mindegyik egy kis egyéniség, és úgy is azt fogod gondolni, hogy nem adnád 100másikért sem.

2010. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jajj bocsi házit szerettem volna.:$
2010. febr. 11. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:

mindegyik másért jó, de hogy ellenállóbak volnának cáfolom. a fajtatiszták is macskából vannak csak mivel őket szerződésben rögiztik hogy nem bolyonghatnak ezért ugy tűnik mintha minden lépésüket vigyáznák. (mert vigyázzák is).

Nekem személyszerint van 2-3 fajta amik nagyon tetszenek ha saját háztartásom lesz biztosan beruházok egyre.


Amúgy egy keverékem van (keverék és nem házi, mert félhosszú szőrű).

2010. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

házimacska!


a fajmacska a ficsúroknak való. sznob dolog szerintem... azokkal állandóan csak a baj van, egy ismerősömnek pl a fajmacskája állandóan a szájába harap evés közben és vinni kell az orvoshoz.. Meg mindig beteg. szégyen...


meg aztán megvennéd 10-20ezerért a macskát, vagy befogadnál egy szegény árva házimacskát? Sztem utóbbi sokkal önzetlenebb döntés..

2010. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
46%

Fajtiszta: ha az apja és az anyja is macska volt. Tehát nem lódarázs és piros pipacs keveréke.

Helyesen: fajtatiszta.

2010. febr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menjél biológia órát tartani, ha így bevagy sózva.
2010. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az 5:21-nek,nem mindegy!Az én keverék kutyám is fajtiszta,de nem fajtatiszta :)
2010. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!