Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyméretű alomtálca?

Nagyméretű alomtálca?

Figyelt kérdés
3 hét múlva egy Maine coon macskának leszek a boldog tulajdonosa. Lassan már mindent kinéztünk-megvettünk-neki, de az alomtálcával gondjaim vannak. Azt mondták legalább 70 cm-es kell neki.De már annyi webáruházat átnéztem, de sehol nem találtam 58 cm-nél nagyobbat.Tudnátok esetleg ebben segíteni, hogy hol lehetne beszerezni egy ilyen méretű alomtálcát?
2015. febr. 19. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj kimondottan alomtálcát venni. Vehetsz nagy méretű műanyag tárolódobozt is, aminek leszedhető a teteje. Ha kicsit magasabb a pereme legalább az almot se kaparja ki olyan könnyen.

Nálam van 2 hagyományos méretű alomtálca és egy fedeles macskawc, de folyamatosan takarítom a kikapart macskaalmot (fedeles wcnél is). Csak azért nem cserélem műanyag dobozra mert így is rengeteg alom fogy, nem győzném se alommal, se helyem nincs 3 nagy doboznak (muszáj többet kitennem 4 macskának)

2015. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maxitabi ***** válasza:

Az én Mc-mnek aldis ruháskosár-"ládát"-edényt vettem(persze nem a lukacsosat..)-magasabb a pereme.Van normál alomtálca is,de ezt jobban szereti,bevált. Még így is állandóan roszog a talpam alatt az alom.... Amúgy az is kb max 60 cm,de bőven jó..

Próbáld ki,de ha kicsi még,nehezebben mászik bele a magas pereműbe,arra figyelj. De ezek úgysem örök életűek,ha megnőtt,cseréled!

2015. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. febr. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!