Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hónapos fiú cicám viselkedé...

10 hónapos fiú cicám viselkedése gyökeresen megváltozott az elmúlt 1-2 hónapban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Korábban ragaszkodó volt, ha hazaértem jött hízelegni, bújt hozzám. Nyáron-ősszel mindig velem aludt, de egy ideje meg sem marad az ágyban mellettem, elszalad. Ha felveszem nyávog, csak néha jön oda sündörögni. Kerestem információt a neten, de csak az ivartalanítás okozta viselkedésváltozásról találtam.

2015. febr. 26. 20:59
 1/4 anonim válasza:
25%
Rájött, hogy nem kell a hízelgés, anélkül is ki tud zsákmányolni :D
2015. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 10 hónapos, csak épp nőstény cicám van, még ivartalanítás előtt járunk vele mi is.


Az én drágaságom is feltűnően "s.fej" lett az utóbbi időben. Régen mindig velem aludt, a takarón, most az ágy másik végébe költözött ( esküszöm, nem feküdtem rá! :D) vagy épp a macskára hitelesített kartondobozában hempereg.


Szerintem ez ilyen életkori sajátosság lehet.

2015. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez normális a fiú cicáknál,ennyi idősen van a "serülőkorban" de ne aggódj 1 éves kora után újra normális lesz.
2015. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Köszönöm szépen az utóbbi két válaszolónak a hasznos információkat. (:
2015. febr. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!