Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt időben nagyon megváltozott a párom. Szeretnék rá valahogy hatni, hogy újra a régi legyen. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A változás oka az anyja... Elején minden szép és jó volt, senkinek semmi problémája a másikkal, ők néha veszekedtek de semmi komoly. Nyár óta viszont sok a nézeteltérés, én nem szólok bele, (nagyon nehéz megállni). Barátom régen mindig megmondta a véleményét, mindig kiállt magáért, de most már eljutottunk arra a szintre, hogy akármi van nem szól semmit, hanem csöndbe van, másnap meg jópofizik... -.- Sokat beszéltünk arról, hogy jobb lenne külön menni, de ahhoz hitelt kéne felvennünk, amit ő meg nem nagyon akar, máshogy meg nem megvalósítható. Én mindig mondom neki, hogy miért nem áll oda és mondja meg. Mert az a gáz, hogyha valami nem tetszik neki, akkor nem anyjának mondja meg hanem nekem...
2012. márc. 6. 11:53
 1/4 Holló XXX ***** válasza:

Ezen te sehogy sem segíthetsz...

Én is sokat veszekszem a szüleimmel és már nagyon nem akarok otthon lakni, de az enyém speckó eset :-)

Itt csak az a megoldás ha végképp külön akartok lenni a szülőktől akkor albérlet egész pofásat lehet találni havi 40+rezsibe, szoba,konyha fürdő, több nem is kell ahoz hogy megtudjátok lesz e tovább.

2012. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit lehetne tenni ilyenkor. Mindenképp ülj le vele beszélni, adja ki magából a dolgokat. Összeköltözni albérletben is lehet.
2012. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:

Ha külön akartok "menni", nem feltétlen kell hitel!

Albérlet is létezik a világon! Tudom, nem a ti tulajdonotok, de külön éléshez tökéletes.

2012. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj.Közösek a céljaitok,az érdekeitek?Tervezitek a közös jövőtöket?Ha veled képzeli el a jövőjét és te is a tiédet vele,akkor kezdjetek el gőzerővel spórolni,dolgozni keményen, hogy minél előbb külön tudjatok menni a barátod szüleitől...Addig is valahogy kihúzzátok...
2012. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!