Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok szereti, ha...

A ti cicátok szereti, ha fésülgetitek a szőrét?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt lehet olvasni, hogy a macskák mennyire szeretik, ha kefélgetik a szőrüket. Nos, az én macskám egyenesen utálja.. Pedig kis korától fogva próbáltam fésülni, de egyszerűen nem hagyta magát. Manapság, másfél évesen, már ha csak meglátja a fésűt, morog és elszalad. Pedig macskáknak való fésűje van, nem toltam bele a szőrébe erőszakosan, így egyszerűen nem értem.

2015. febr. 28. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám imádja. Amikor kicsi volt, ő is félt a kefétől, de én mielőtt fésülni kezdtem volna, hagytam, hogy megismerje, szagolgassa. AMikor rájött nem vészes, akkor mindig csak keveset fésültem, hogy ne érezze kellemetlennek. Minden nap egy picit. Ma már van amikor bökdösi a kezem, hogy használjam a kefét..
2015. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Addig örülj mig fél a kefétől. Mikor rájön, hogy ez egy jó dolog akkor egész nap ezt kell majd csinálnod.
2015. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig én fésülgetném egész nap. Mindig olyan macskára vágytam, aki bújós, dorombolós, cuki. Erre kaptam egy olyan tüneményes lényt, aki utálja, ha fésülgetik, ha simogatják, olyan személyisége van, hogy 1-2 ember megirigyelhetné.
2015. febr. 28. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor cseréljünk macskát, mert az én macskám nem hagy békén. Egész nap a lábam alatt van, mindig akar valamit. Most kizártam, hogy legyen kis nyugtom, de már itt nyüszög nekem, hogy engedjem be. De ha beengedem akkor meg azért nyüszög hogy hadd menjen ki.

Nekem mindig azt mondták, hogy a macskák tök nyugisak, el vannak magukban meg ilyenek, hát ez egy qrva nagy átverés.


Mellesleg mig ezt leirtam csak kisírta, hogy beengedjem.

2015. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti, még forog is hozzá.
2015. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen fésűd van? Esetleg ki lehetne próbálni az ilyen szőrápoló kesztyűt, kíméletes, olyan, mint a simogatás, de azért hatékony is. Persze lehet, hogy ezt sem fogja szeretni. [link]
2015. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmi pénzért le nem cserélném. Bár nálunk pont fordított a helyzet, egész nap látni sem lehet. De nem alszik, hanem az ablakban ül és morog az emberekre/kutyákra/macskákra/autókra.

Amúgy rendes kisállatos boltban vásárolt macska keféje van. De lehet akkor veszek egy ilyen kesztyűt. Bár azt sem szereti, ha simogatom, általában megharap..

2015. márc. 3. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja a fésülést, hempereg és nem győz dörgölőzni közben, bár ő amúgy is nagyon barátságos cicus, mert mindig jön utánam, hempereg és dörgölőzik a kezemhez, hogy simogassam, ha leülök akkor pedig már jön és fekszik az ölembe. Gondolom előtte is ilyen lehetett, mert ő egy készen kapott cicus, ugyanis örökbe fogadtuk.
2015. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!