Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok mi olyat eszik,...

A ti cicátok mi olyat eszik, amire nem is számítottatok?

Figyelt kérdés
Az enyém eszi például a sütőtököt, paprikát, tepertőt, spenótot, spagettit, répát, paradicsomot, mézet. Tejtermékekből viszont csak a görög joghurtot fogadja el.
2015. jan. 30. 23:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tejfölt nem szereti, cicatejet alig, de más meglepő nincs. Száraztápot, nedveseledelt kap, néha csirkehúst, belekontárkodna a felvágottunkba, májkrémünkbe, de ez teljesen normális.
2015. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Blondie.W ***** válasza:
56%
Az én cicám a kaják 75%-át megeszi/megkóstolja amit én eszek. Értem ezalatt pl. kenyér, leves, tészta, sőt néha a kávémba is belenyal, de szereti a chipset, joghurtot, stb. És mindig mellettem van amikor eszem, sőt van, hogy nem figyelek fél percre és elkezdi kipofozni a kaját a tányéromból, vagy bele is eszik. :D még jó, hogy nem vagyok finnyás. :D (de amúgy a kutyám is ilyen, csak ő nem olyan szemtelen, mint a macska)
2015. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
ha hiszitek ha nem az enyém meg eszi a mákos tésztát :D
2015. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A mi macskánk is gyakorlatilag mindenevő, de amin meglepődtem, hogy az uborkát és a krumplit is szereti :)
2015. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A növényeimet :(
2015. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Blondie.W

Tudtad, hogy a koffeinbe belehalhat? (természetesen ha többet iszik, de beteg lehet tőle)

2015. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nekik moslékot, maradékot adni, csak rendes húst vagy tápot, de előszeretettel lopnak. A toastkenyét nagy kedvencük, egy 1,80 magas polc tetején van egy kosárban, nem egyszer leverték már, széttépték a csomagolást és egy macskafej méretű lyukat ettek a kellős közepébe...


A múltkor mielőtt kikotortam a szemétbe a rukkolasalátát kecskesajttal a macsek már rá is vetette magát, befalt egy kis sajtot meg salátát is. Bár a salátán nem lepődtem meg, a rukkola egyszer kinnmaradt a pulton, gondolván az úgysem kell nekik, mert épp a hűtőbe nem fért be - hát reggelre megették mint a 400 g-ot...


A másik furcsaság, hogy a lány cica nem nyúl a felvágotthoz, sonkához, hiába adnék neki megszagolja és elsétál. Ellenben a sajtot előszeretettel lopkodja.

2015. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Olajbogyó! Ha olajbogyó van az asztalon a cicc megőrül tőle. A kert legtávolabbi sarkából is megérkezik lóhalálában, még a fülei is lebegnek.:)

Megeszik 2-3 apró darabkát, aztán békében elvonul.


A lányom cicája meg imádja a fagylaltot.

2015. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyszer lelopott az asztalról egy szelet piskótát. Azóta nem merem kinn hagyni.
2015. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Savanyú uborka és narancs. Na az utóbbin tényleg meglepódtem.
2015. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!