Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Mit csináljak vele...

Sürgős! Mit csináljak vele hogy ne szenvedjen? Muszály lesz ivartalanítani?

Figyelt kérdés
8hónapos cicám elöször menstruál..illetve ilyen pirosodó de néha átlátszó folyik a hüvelyéböl..szoba cica kertbe max félórát van akkor is figyelóünk rá nem találkozik másik cicával.reggel óta szenved ,nem teszi le a popsiját nyávog vergődik mintha fájna neki..bementem a közeli állatorvoshoz aki azt mondta nem fáj neki nem tudok vele mit csinálni ez 3hetente igy lesz aztán lefog fogyni és elpusztul..hogy ez nem fájdalom csak idegesíti-amit én nem hiszek el..komoly állatorvos nő de nagyon pénzéhez ezért a társáho szoktunk menni de ma ő van bennt.azt mondta muszály lesz kivágatatni.és hogy nem fog szenvedni..műtét után félórával játszani fog...Vergődik szegény és nagyon szeretnék neki segíteni,de hogyan??? Adhatok neki algoflex-m ből egy kicsit,illetve már kapott én ugy veszem észre picit segítet!Télleg muszály ivartalanítani?mert különben télleg elpusztul v 3hetente igy fog szenvedni ha nem amig nem lesznek kölykei?18éves vagyok nincs munkám nem állunk valami fényesen és 16ezer ft sok pénz másról féltjük a cicát a műtéttől.Télleg nem szenved egy lány cica műtét után?? nem szeretném ha bármi baja esne ugy szeretem mintha a kislányom lenne!Segítsetek!Tapasztalatokat véleményeket kérek!
2010. febr. 15. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nem mensruálnak, az egy más folyamat. Sőt nekem soha egy lány macskám sem vérzett amikor ivarzott! Csak a kutyáim véreztek! Szerintem másért vérzik! De igen folytonosan ivarzani fog, ezzel pokollá teszi az életeteket és az övét is. Teljesen el fog benne fáradni.

A zöld zebránál van most akció, 7500 körül van a műtét a lány macskának! Ez egy rutin műtét, a macskád fiatal és egészséges remélhetőleg akkor nem lehet baja! Nem szenved a műtét után ellenben ettől az állapottól nagyon, arról nem is beszélve hogy a párzás is nagyon fáj neki és az ellés is, és nagyon sok macska van gazdátlanul. Az én kedvenc macskám meghalt 6 évesen mert folyton szült, aztán később mindig elvetélt. :( Csak akkor én még kicsi voltam, de szerintem még mindig élne ha ki lenne ivartalanítva.

[link]

2010. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás tényleg jó ötlet. Nekünk a macskánk nagyon boldog.az 1 nap kissé kótyagos, de a második nap már azt sem tudja, mi is történt.

De a macska ivartalanítás szerintem nem 16000 ft.

Vagy mégis ilyen drága lenne?

2010. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt nálunk csepelen azt mondta az orvos reggel h az össz költség 16ezer
2010. febr. 15. 09:46
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor megnézzük azt a 7500ast:) nem akarom h szenvedjen:(
2010. febr. 15. 09:46
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

A macskák nem 3 hetente hanem évente kétszer ivarzanak.

És nem szenved, a hempergéssel csalogatja a hímeket meg a nyávogással.

2010. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, miket olvasok itt.. Először is a macskák nem szoktak vérezni tüzeléskor. Másrészt nem halnak bele a tüzelésbe, ettől függetlenül mindenképp ivartalaníttatni kell! (8-10 ezer forint)Harmadszor: Az Algoflextől viszont tényleg elpatkolhat szegény. Most őszintén: miféle állatorvosnál járt ez az állatka???
2010. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
utsó vagyok, ettől függetlenül ivartalanítsd, egyszerűbb lesz az életetek és jópár betegséget is kizártok vele.
2010. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz kedves utolsó, az a kutya aki félévente tüzel! A macska képes addig ivarzani amíg nem vemhesül! És igenis rossz neki hogy nem csinálhat semmit.

Van ott pár pesti cím, remélem az közel van hozzátok!

Amúgy nővéremnek van egy ivartalanított lány macskája, él és virul, már idősödik és nagyon jól van, én most viszem a fiúmacskám, annyi idős mint a tiéd.

2010. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm.a zöld zebrának van csepelen is egy rendelöje ez tökéletes.minnél elöbb megszerzem a pénzt és elviszem.nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Hát igen ez az orvos egy nagy szart sem ér! elég pénzéhes nő...minnél több pénzt akar kicsikarni a gzdiktol ezért is nem hiszek neki..csak most a jo doki a társa szabin van.de akkor télleg nincsenek fájdalmai??csak idegesiti?

2010. febr. 15. 09:54
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem fájdalmai vannak, hanem ennyire kefélni akar. A miénk is ezt csinálta, mikor megtaláltuk a fene se gondolta volna. Úgy voltunk vele, hogy majd nem engedjük ki, aztán akkor nem lesz kismacska és kész. Fenét, úgy visított, meg fetrengett a földön, hogy teljesen elviselhetetlen volt a kisribi, úgyhogy vittük is műtétre. Aznap kicsit kótyagos volt, azóta tök jól elvan és nincsenek gondok vele.
2010. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!