Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskakajákat (alutasak...

Milyen macskakajákat (alutasakos) ajánlanátok amik olcsók is?

Figyelt kérdés
1 tasakra max 160 ft-t szeretnék költeni. A macskám direkt mindent lever, összetör ha nem alutasakosat v. konzervet kap, tehát nincs értelme szárrazzal próbálkozni.
2015. márc. 10. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Kell neki száraz is.

A gourmet,meg az athena ami már elmegy.Az utóbbi pont 160 ft.Másik sem sokkal drágább.A végén megtérül ha nem 70 ftos szennyel eteted.

2015. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem 70-ft-sat adok, tudtommal nincs is olyan. Meg nem szeretném olyannal etetni amit nem szeret.
2015. márc. 10. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Elmondom én miket próbáltam. :) Neten utána tudsz nézni az áraknak, de mindegyik 160 ft alatt van.


PreVital -

kicsi ízválasztéka van, ezt a macskám megeszi, semleges a tapasztalatom vele


Kitekat -

ezt nem szereti a macskám egyáltalán, száraz táp meg olyan nagy darabos, hogy nem tudta a cicám elrágni


Felix -

ezt nagyon szereti a cicám, főleg a paradicsomos csirkéset imádja, jól néz ki, illata is elmegy, ára 120 és 150 között ingadozik


Whiskas -

ez kifejezetten büdös, és a cicám se venne whiskast, nem jó ránézni se, íztől függetlenül egyforma méretű sötét húsdarabok(?) vannak benne, ezt nem ajánlom, drága is ráadásul


Winston -

Rossmannban lehet kapni, 100 ft csomagja, nagy az ízválaszték, macskám imádja mert van belőle szószos verzió, legutóbb ezt vettem neki, 12 db volt 1100 ft


Sorrendem a legjobbtól a legrosszabbig:

winston

felix

prevital

kitekat

whiskas

2015. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Rántott hús bannánal :)
2015. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen sem a kutyánál sem a macskánál, hogy válogat meg hisztizik, meg ott hagyja a kaját.


A macskának általában száraz tápot adok, (volt olyan barátnőm, aki a saját cicáját egyfolytában ilyen alutasakos baromságokkal etette, és tök hamar kihullott a macska összes foga, mert nem rágott)

emellett, főzők neki farhátat összevágva, májat, mindenféle belsőséget, fog magának egeret-madarat, szoktam neki adni még sajtot halat (de csak olyat amiben SEMMI szálka nem lehet, pl. konzerv tonhal), stb.


Szerintem ne csak alutasakos kaját adj neki!

2015. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. válaszadóval teljes mértékben egyetértek!!! Mi is Winstont veszünk a macskánknak és egyszerűen imádja.Emellett valóban olcsó és nagy az ízválasztéka.

Viszont az baj ha nem eszik szárazat.Attól lesz szép fényes és selymes tapintású a bundája és attól erősödik a foga.

Ha hazaértél és kajáért nyávog önts ki neki szárazat és hagyd ott.Nem hülye, nem akar éhen halni ezért rá fog kényszerülni, hogy megegye.Az alutasakosakban sok az ízfokozó és a mesterséges adalék...könnyen elhízhat a macskád ami rövid életet is eredményezhet neki.Próbáld meg rászoktatni.Remélem sokat segítettem.

2015. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony, mellesleg :) És ilyen puha cicust még életemben nem simogattam. :D Néha adok neki házi kosztot, de nincs sok időm főzni rá. :( Csirkelábat szoktam adni neki, a csontját rágcsálja. Plusz engem is harapdál. :D A Friskies szárazat megeszi néha (hopp most fölugrott a gépre :) ). Esetleg tudtok ajánlani olyan szárazat, amit megenne?
2015. márc. 13. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Most éppen nekünk is Friskies van és szereti.A Whiskast ki nem állhatja....az marad a tálba a legtöbb ideig.Néha veszünk neki Purinat csak azzal az a baj, hogy drága és nem sok, de ettől függetlenül imádja.Nagy ritkán kap Kitekatot, az olyan közepes.Azt vettem észre, hogy a szárazakat is változatosan kell neki adni mert mondjuk 4x-i vásárlás után már nem szívesen eszi azt.Plusz van egy Rossmanos is de nem vagyok benne biztos...Néha azt is kap.
2015. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szárazból a jutalomfalatot megeszi.
2015. márc. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!