Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől van ez a nagy bub a...

Mitől van ez a nagy bub a cicám hátán?

Figyelt kérdés
Szóval 2-3 napja felfedeztem rajta egy bubup,púpot a cicám hátán , először azt hittem kullancs csípte meg (annak ellenére,h van nyakörve),de nem találtam csípés helyet, meg arra is hogy lehet valaki megütötte, sajna ma mintha nagyobb lenne. Mitől lehet, mit vegyek rá? Kihívjam az állatorvost?

2015. márc. 16. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:

és egyáltalán nem kicsi, kb 5-8 cm-es :S

meg az is eszembe jutott,h esetleg egy másik macska megharapta... mert mostanában sokat verkedett más fiú cicákkal, az arcán is vagy egy nagy karcolás :(

2015. márc. 16. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belekapott egy másik macska, vagy megszúrta valami és kigyűlt, de ez csak tipp, bármi lehet. Mivel rosszabbodott, nem ártana, ha látná állatorvos, nehogy aztán komolyabb legyen a baj.
2015. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről csak annyit lehet értelmesen írni, amit az eőző is írt.

Sok minden lehet, daganat, tályog, genny-gyülem, jóindulatú zsírdaganat, víz-gyülemlés, stb.

Biztosat csak egy (jó, hozzáértő) állatorvos tudna mondani.

2015. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta megtaláltam a csípés helyét, ami miatt keletkezett ez a púp, azóta már sokkal kisebb! :)
2015. márc. 19. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
De csípés ennyire fel tud dagadni?
2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint igen.
2015. márc. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!