Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet etetni egy fél...

Mivel lehet etetni egy fél éves sziámi cicust?

Figyelt kérdés
Ma fogunk kapni egyet családi okok miatt a cicus szeret barátnőmé és most megkapom.A barátnőm azt mondja vegyünk neki whiskas alutasakost,de azt hallottam ez rossz táp-.Már csak 5 óránk van.Mit vegyek neki?(Sosem volt macsekoom)
2010. febr. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, a Whiskas alutasakos aranyáron van...

Bármilyen cicakaja megteszi, kiscicának inkább puha aszpikos macskakonzervet vegyél, de házikosztból is etetheted pha dolgokkal (hús, bőr). Tejet ne adj neki, mert az a legtöbb macskának rossz, és főleg a kicsiknek. Én egyszerűen macskakonzervet (Happy márkájút) vettem a cicának, és amúgy a házikoszt számára is megfelelő részét megkapta.

2010. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, de az is igaz, hogy érdemes legalább részben azzal folytatni, amihez már hozzászokott. Ha az a Whiskas alutasakos, akkor azzal.

Tegyél elé vizet, az indig legyen neki, amúgy ne aggódj, a macska tudtodra adja, ha valami nem ízlik :)

2010. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt sziami macskam, a legszebb, legokosabb fajta:-)Nagyon fogod szeretni.Amugy eleinte en is mindig whiskassal etettem, vettem neki kismacskaknak valo konzervet, szarazat is, de azt, mig kicsi volt, nem szerette, kesobb mar igen.Most nyugodtan vehetsz neki alutasakosat is, vagy barmilyen mas konzervet, imadni fogja.Amugy barmivel etetheted, en anno adtam neki felvagottat is, hust.A konyhaban viszont nem szabad egyedul hagyni, mert nemegyszer elofordult, hogy onagysaga az asztalon falatozott:-)
2010. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én sziámim érdekes csak akkor megy az asztalra, ha éhes.
2010. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy bármilyen korának megfelelő macskakaja jó, de azért ne a tescogazdaságos legolcsóbbat persze.

víz kell még neki, mint írták is, esetleg egy kis száraztáp, hogy legyen mit ropogtatnija napközben :)


de a véleményem nekem az, hogy amikor a macska új helyre kerül bármit és bármennyit befal amit elé raknak, annyira meg van szeppenve.

2010. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk macskaboltban vettem neki hill's konzervet meg acana száraztápot remélem ezt szeretni.fogja..fél óra és áthouuák.^^ Nagyon várom:)
2010. febr. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!