Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kék jegyű sziámi macska...

Van kék jegyű sziámi macska tenyésztő M. O?

Figyelt kérdés

Sziastok


Szeretném meglepni a lányomat egy kék jegyű sziámi cicával, de én nem találtam ilyen tenyésztőt, se az expresszen se máshol.

Tudnátok nekem segíteni ebben?? Nem szükséges tenyésztőtől, csak kék jegyű legyen, és szép is.


2011. júl. 27. 06:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a kép a kék jegyű cicáról. Ilyen cicát keresnék lányomnak:

[link]

2011. júl. 27. 06:37
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ha nem tartod fontosnak a tenyésztőt, akkor nézz körbe menhelyeken. Rokonaimnak is van egy talált kék jegyű cicája. Nem fajtatiszta és van pár fehér folt a mancsán, de amúgy tökéletesen megfelel a laikusok elképzeléseinek a sziámiról. Szaporítótól nem szabad venni macskát, mert amennyit spórolsz a vételáron, azt ott hagyod az állatorvosnál. És ez törvényszerű, alig látni ellenpéldát. Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor menj el egy macskakiállításra, ott találni fogsz minden ujjadra sziámi tenyésztőt, és érdeklődj, melyiknél várható kék jegyű alom.
2011. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fancy917 ***** válasza:
Üdv! Itt találtam, az egyik kandúr kék jegyű:) Nagyon szépek [link]
2011. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!