Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nem macskakaját adtál/k...

Milyen nem macskakaját adtál/kóstoltattál már a macskáddal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
én cicám szereti a házikosztot is..perzse ő kiskorában hozzászokott..ha a tied idősebb akkor nem biztos, hogy nyitottabb az új dolgokra. probálj neki husit adni talán rizst...tejet meg nem ajánlott mert attol 10ből 7 macska hasmenést kap:) inkább vizet:)
2010. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
konzervhalat (de nem szabad gyakran mert olajos és megfájdulhat a hasa)
2010. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halkonzerv, brokkoli krém, vaj, tejföl, nokedli, sültkrumpli, krumplipüré, tejszín, bableves, sárgaborsó főzelék, csirkehús, halhús, sajt, briós, májkrém, főttojás, szalonna, spagetti, kefír, olajbogyó, banán most ennyi jut eszembe. Szeret nagyon sokfélét.
2010. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor ment a hasa a cicáinkank, akkor virsli + rizs kombóra voltak fogva. virslit megették, rizst otthagyták, de a hasmenésük elmúlt :)
2010. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám olyan mint én imádja a zöldséget!

A kedvenc házikajái: rakott karfiol , töltött káposzta =)

2010. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
-nekem macskakkonzervet kap ált. , és minden zöldségért megőrül főtt répa főtt borsó főtt rizs kukorica stb. mondjuk ezekből nem sokat csak épp hogy kielégítse a kiváncsiságát hogy mit eszünk. a sajtot meg kihányja, 1 csipet reszeltet is :S.
2010. febr. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!