Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Terhes cicámat aki áprilisba...

A Terhes cicámat aki áprilisban szül, még mindig kezelgeti a kandúr! Normális dolog ez? Persze ha észreveszem, azonnal cselekedem és nem engedem! Tudtok tanácsot adni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Én állatorvostan hallgató vagyok és egyet kell, hogy értsek a 10-es válaszolóval. Vemhes állatoknál az ivartalanítás=gyilkosság. Én nem fogok pénzért kölyökmacskákat ölni, ha a gazdájuk mindenképp ezt akarja, megteheti miután megszülettek de számítson rá, hogy fel lesz jelentve, ha kiderül. Néhány állatorvos egy kis plusz pénzért bármire képes, vannak olyanok akik "karomtalanítják" a macskát - amputálják az utolsó ujjpercet (karomcsont). Attól, hogy egy műtét legális, még egyáltalán nem biztos, hogy normális, elfogadható dolog.
2015. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Kedves "állatbarát" 11-es!


Remélem, az összes meg nem "gyilkolt" kismacskát te fogod örökbefogadni, de minimum gondoskodsz róla, hogy az összes gondos, szerető gazdihoz kerüljön.


Te nagyon hülye.

2015. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos nem azokkal az allatbarat orvostan hallgatokkal van a baj akik majdnem kesz kiscicakat nem akarnak megolni hanem veled . Az emberek felelotlenek es leszarjak a macskajukat de ne a doki tegyen mar arrol hogy egy amugy 3x nagyobb mehet kiscicastol nem akar eltavolitani. Ha mar felcsinaltak a macskajat gondolhatna a gazda hogy minnel hamarabb el kell vinnie , nem az utolso hetekben jut eszebe.

A kerdezonek pedig : valoszinu hogy tul dominans a cicad es te is hergeled , inkabb probald meg oket kulon tartani . Az anya cica gondolom mar nem olyan mozgekony jobban fogja viselni mint a him ha kisebb tere jut

2015. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kedves trágár,ha macskamentő vagy akkor tanulhatnál illemet..

Áprilisban szül a cica erdo akár már 59 napo vemhes is lehet ami annyitt tesz,hogy azoknak a kölyköknek már van tüdeje!

Nem vagyok ivartalanítás ellenes,de a macskáknál pl ezt 30.napig engedném max 35,utána megindul a csontosodás,stb..


Nem illik másnak az édesanyját szidni..neked is van tudhatnád és elmehetsz hozzá ezért 2 nagy pofonért+egy kis illemóráért.

2015. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Erdekesen ""elvitaztok"" arrol, hogy rendben levo dolog-e vemhesen ivartalanitani a macskat, de kozben szepen figyelmen kivul hagyjatok, hogy a kerdezo nem akarja ivartalanitani a macskajat, foleg nem most, vemhesen.

A helyett, hogy megmagyaraznak neki, hogy ha tenyeszteni akar, nem szaporitani, akkor tudast is kell szereznie, nem eleg ket ellenkezo nemu (ivaros) allatot (ugyanbbol a fajbol!) osszeengedni, mert akkor max szaporito marad, raadasul buta szaporito, nem ehelyett szepen megmutatjatok neki a "allatvedo kulturat". Hat, koszonom, en is elgondolkodnak azon, kell-e nekem ennyire elvakult gyulolkodo emberek tanacsa, mint amit eloadtok. :/

2015. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!