Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha szernék macskát, de nem...

Ha szernék macskát, de nem engedik mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anya is én is szeretnénk cicát, de apa nem engedi. Lenne is lehetõség. Valakivel volt már ilyen? Õ mit csinált?

2015. ápr. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Apát be kell zárni a szekrénybe és jöhet a macska. Vagy a macskát kell bezárni a szekrénybe mikor apa otthon van.
2015. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csak megjelent a kertben egy macska...apu utálta hogy ott van, mindig azt mondta hogy csak etetni kell, napközben ott sincs és csak fizetünk érte...aztán lett 2 kicsinye, majd miután a cica elpusztult mérgezésben nekünk kellett felnevelni a kicsiket.


Így lett a mostani cicánk, apu odáig volt érte amíg kicsi volt, most pedig jól megvannak. Ha a családban 3 főből 2 szeretne valamit akkor fogjatok egy kiscicát, vigyétek haza és ha valakinek nem esik meg a szíve egy kismacskán akkor az nem tudom micsoda...

2015. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy nem engedi, legfeljebb olyan, hogy nem akarja. De 2-en akarjátok szóval el van döntve a dolog.
2015. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az sem mindegy, apukád mennyire nem szeretné, vagy esetleg van-e mögötte más (volt Neki is kiskorában, meghalt, rossz emlék). Szerintem itt nem a nagy számok törvénye a lényeg. Egy család vagytok. Ha mondjuk apukád személyes ellene elkövetett összeesküvésként éli meg, hogy nem vettétek számításba a véleményét, akár hosszabb időre is összeveszhetnek anyukáddal, ami hidd el, rosszabb lesz Neked, mint hogy nem lesz kiscicád.

Ha nem túl komoly a dolog, esetleg megpróbálhatnátok gondolkodni, volt-e, van-e valami, amit apukád szeretett volna, de Ti vagy konkrétan anyukád lebeszélte róla. Erről kérdezd anyukádat.

Ha volt ilyen, akkor két dolog van:

1. Ő lemondott róla a kedvetekért, Ti nem a kedvéért. Ez súlyos sérelem lesz, rontja a családi hangulatot, nem vicc, nem szabad elbagatellizálni.

2. Ha újragondoljátok és cserébe Ti is engedtek neki valamit, talán megváltoztatja a véleményét.

Családban/barátságban sosem szabad kizárólag a többség elvét követni, mindig kell egy közös nevező.

Üdv,

Egy Apuka

2015. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!