Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyám cigit adott az újszülött...

Anyám cigit adott az újszülött kismacskáknak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megszülettek a fajtiszta perzsa cicáim nagyon vártam őket, nagyon szépen fejlődtek. Aztán anyám totál részegen cigit nyomott mind három szájába. Mielőtt azt hinné valaki, hogy kamu: nem az ! Kétségbe vagyok esve, állatbolond vagyok, anyám meg ha iszik akkor állandóan ilyeneket csinál, múltkor a palotapincsivel borozgatott meg pezsgőzött, ritkán iszik de akkor ezt csinálja. A kismacskák azóta csak nyígnak, lehetséges, hogy nikotin hiány? Állatoknál előfordulhat? Túl fogják élni? Vigyem őket orvóshoz?

2015. ápr. 10. 16:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

1:felelőtlenül szaporítasz

2:ha édesanyád ilyen akkor nem kéne innia

3:ne ide írj!Hívd fel az orvost!

4:ivartalanítsd a cicát!Ilyen helyre nem szabadna születnie semmi élőlénynek!

2015. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vigyed orvoshoz.

Anyadtol koltozz el, szakits meg vele minden kapcsolatot, mert ha nem, akkor amiatt, hogy nem jelented fel a verbe, valojaban te is allatkinzo leszel, nem allatbolond.

Nikotin hiany nem, de nikotin mergezes lehet. Meg fustmergezes, illetve attol fuggoen, hogy mennyi idosek, teljesen tonkre is tehette a tudejuket, lassu halalra itelve oket..

2015. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát lehet fel jelentem. Nem jó a viszonyunk. Meg az anya cicának megitta a tejét meg volt, hogy a tyúkoknak sört adott azok meg berúgtak tőle vagy nem tom. A disznóknak portót adott féltem megvakulnak-e. A két legjobb barátomat

elzavarta mert megették a pattogtatott kukoriacát meg megitták tőle a vodkát.

2015. ápr. 10. 20:16
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg bőrtangába táncolt a kakasoknak.
2015. ápr. 10. 20:17
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szivbol remelem, hogy valojaban kamu a kerdes... ha nem... Kerdezo, minden reszvetem az iranyodba. Tenyleg jelentsd fel.
2015. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tuti kamu :))
2015. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Haha fantasztikus humorod van kedves kérdező. Mi lenne, ha máshol unatkoznál. A humor kategóriában találsz hozzád hasonló önjelölt humoristákat.
2015. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kill yourself.....idiot....-__-" x"D
2015. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
az újszülött cigim anyát adott a kismacskáknak mit tegyek?
2015. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!