Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel és mikor féregtelenítsem...

Mivel és mikor féregtelenítsem kölyök cicáimat?

Figyelt kérdés
Napra pontosan 2 hete született 2 kiscicám, és természetesen szeretném őket féregteleníteni, majd ha eljön az ideje. Tudom, hogy 3 hetes kor előtt nem ajánlott és talán nem is lehet, de azt arról viszont fogalmam sincs, hogy pontosan mikor és mivel csináljam. Macskáknak nem nagyon árulnak ilyen féregetelnítő pasztát, sőt még tablettából sem nagy a választék, de az állatorvosunktól tudok tanácsot kérni ha esetleg erre kerülne a sor. Ha akkor féregtelenítem őket amikor már érdeklődnek a szilárd étel iránt (5-6 hetes kor) akkor már kaphatak féregtelenítő tablettát? ( Konkrétan erre gondoltam, az anyacica is ezzel van/lesz féregtelenítve: [link] ) Vagy vegyek az orvostól külön kölyköknek való pasztát? És szerintetek mikor lenne őket érdemes féregteleníteni? 5-6 hetes korban, vagy már egyből a 3. hét után? Hányszor féregtelenítsem őket az első után és milyen időközönként? (Azt tudom, hogy kb. 3 havonta ha már felnőnek). Pontosan ma 2 hetesek, szemük nyitva van, és teljesen egészségesek. :)

2014. szept. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen vittem a cicámat féregteleníteni, az állatorvos be is adta neki. Ő tudni fogja milyet kell adni egy akkora macskának.
2014. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állatorvos tudja féregteleníteni őket, általában ezt a készítményt használják, már a 2. héttől. Itt találsz infót róla: [link]
2014. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!