Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Help! A cicámnak valami baja van?

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Help! A cicámnak valami baja van?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég észrevettem ,hogy a szájánál ki van kopva / kaparva a szőr ! és hát eléggé csúnyán néz ki neki!

Aztán figyeltem és megláttam hogy kaparja!

arra gondoltam valami betegség vagy valami ilyesmi baja lehet ,de nagyon igényes és tiszta házban élek ,és tartom a cicámat ,szóval erre nem látok sok esélyt. akkor mi baja lehet? ja és amúgy más baja nincs ,hihetetlen játékos és eleven ,eszik és iszik is rendesen a dolgát is naponta végzi... ( hamarosan visszük állatorvoshoz,de az még talán jövőhétig is elhúzódik és én addigra meg halálra aggódom magam! :'( )

válaszokat előre is megköszönöm! :)

ilyen a kis drágám :

[link]


[link]

[link]



2015. ápr. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami olyat akart megkóstolni, vagy olyanba dugta a pofiját ami miatt viszket neki, irritálja. Nem hiszem hogy betegség, de azért jobb ha orvos megnézi.
2015. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De aranyos :D 16/F
2015. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és igen tényleg zabálnivaló :) <3
2015. ápr. 14. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy gomba vagy atka. Kend be propolisszal.
2015. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!