Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One-t esznek a cicáim,...

Purina One-t esznek a cicáim, mást nem szeretnek, de ezt is kezdik unni. Valakinek hasonlóan válogatós (ivartalanított) cicái vannak, mit adtok még nekik, amit szívesen megesznek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyers vagy főtt csirkehús.
2015. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát mi is ennél ragadtunk le, mert a kitekat túl nagy szemű, a whiskasból a juniort szerette, a Lildben kaphatót se szereti, a Winstont se ette meg...

Úgyhogy most a Purina One-t kevertem össze a Perfect fit-tel, de az is nagyobb szemű, de ezzel még elbír.

Ezen kívül ugye kap még Felix Sensation alutasakost, azt nagyon szereti. Egyéb husit, ha épp olyat főzünk.

2015. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen bármilyen száraztápot megettek, egyszercsak nem kellett többet, az, ami eddig jó volt. Mindenféle márkával eljátszották ezt, már előre aggódom, mit találjak ki, ha ez se fog kelleni nekik, de hiába vásárolok változatosan, meg se kóstolják. Csirkehúst megpróbáltam, 2 napig örömmel fogadták, utána megunták. ÁÁh... semmi se jó nekik. Tartottam szünetet, most megint tetszik nekik. Csak idegesítő, amikor egész nap nem esznek, pedig előttük van egy csomó kaja, és egyfolytában "hisztiznek", hogy adjak már valamit:D:D
2015. ápr. 24. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A macskam kiskoratol royal canint evett. 1hetre utaztam el es hagytam anyukammal a macskat, mire visszajottem mar nem ette meg a royal canint :D mondom oké nekem max a pénztárcámat kíméli. Az enyém eszik heti 1-2szer nyers csirkét (vegyél hentesnél egy bio vagy tanyasi csirkecombot es azzal a foagait is tisztitja stb) ezenkivul az enyem a dm-eset nagyon szereti. Abban nincsen semmilyen hozzaadott anyag csak hus, zoldseg meg gabonak. Nincs semmi adalék anyag így azt azért nyugodt szivvel adom neki. Ezenkivul ha anya foz levest abbol azert megeszik minden zoldseget. Repat, borsót, feherrepat mind szoktam neki fozni meg a párolt spenotot is megeszi. Ha megsem enne meg, akkor belekeverem a kajajaba hogy biztos megegye ;) a levest azert jobban szereti mert gondolom az fuszeresebb vagy husizu vagy mittudomen. ;) lenyeg h mindig figyelj h bio vagy tanyasi legyen amit eszik! Meg nyilvan a cicakajaba a hozzaadott cuccok. Wishkas meg az a konzerves gourmet tele van izfokozokkal..stb
2015. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Száraztápot úgy lehet velük megetetni hogy húsleveskockát beledobunk vízbe és megfőzzük. Utána kicsit öntünk a táphoz, így megették.
2015. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de nálunk nem működik, hogy bármit belekeverjek a kajájukba, akkor egyszerűen nem esznek belőle.

Főleg aromákkal, tartósítószerekkel, ízfokozókkal ellátott leveskockát nem szeretnék adni nekik. Nem azért veszek nekik drágább, jobb minőségű tápot, hogy utána "feljavítsam" ezzel.

Kapnak májat, néha valamilyen húst a táp mellé, ez most úgy tűnik beválik.

2015. máj. 23. 15:59
 7/7 anonim válasza:
Az én macskám is szinte csak a Purinát hajlandó megenni szárazból, vagy még esetleg a dm-es Dein bestes tápokat (ebből száraz és alutasakos is jöhet). A Rossmanban kapható Winston alutasakosat szintén szereti, és kb ennyi. Semmi mást nem fogad el, se Whiskas, se Kitekat, se grillezett csirkemell (amit magunknak csináltam :D), nemhogy a nyers húst. Én már feladtam, ha ezt szereti, egye ezt. :D
2018. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!