Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nagyon lefogyott, mi...

Cicám nagyon lefogyott, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
A cicám úgy egy hónap alatt nagyon lefogyott 4 éves nőstény, ivartalanított, lakásban tartott. Eszik rendesen, nem kedvetlen, de hirtelen nagyon lefogyott, Mi lehet az oka?(minden oltása megvan)
2010. febr. 21. 17:35
 1/9 anonim válasza:
100%
vidd állatorvoshoz
2010. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy férges?
2010. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális,tuti van valami betegsége,irány holnap az orvos!
2010. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából tesómnál van, mert ahol lakunk nem tarthatunk cicát, de tegnap mikor meglátogattuk láttam rajta, hogy nagyon lefogyott, és mikor utoljára láttam nem volt ennyire soványka. Mondtam neki, és ő is látja. Elvisszük kivizsgáltatni.
2010. febr. 21. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

reménytelenül... SZERELMES!

(nem Valentin naptól fogy, napról-napra egyre jobban?)

2010. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
7%

reménytelenül... SZERELMES!

(nem Valentin naptól fogy, napról-napra egyre jobban?)


Szerintem a gazdasági válság az oka. A macska látja, hogy kevés a megrendelés a cégétől, és lehet, hogy el kell bocsátania pár alkalmazott macskát. Ugyanakkor a szíve azt súgja inkább csökkentse a béreket, hogy ne kerüljön utcára egyik macska sem. Legutóbb is amikor már megint vodka volt a táljában a víz helyett, szétkarmolta az asszonymacskát és a maradék alutasakos kaját is elvesztette pókeren. mondd, te mégis mi a fhaszról beszélsz?

2010. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is azt gondolom,hogy férges. Feltétlenül menj el állatorvoshoz vele!!!!!!!!!
2010. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Próbáld megetetni tejbepapival vagyis tejbe aprícs kenyeret és ha ez nem jött be akkor lehet hogy férges.
2010. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Szép napot!
2010. febr. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!