Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Átlagosan meddig él egy macska?

Átlagosan meddig él egy macska?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom:S de pl macskaparvó ellen oltassátok be mindenképp, mert az nagyon durva lefolyású betegség. Az oltatlan macskák általában bele halnak...
2008. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5 cicám van,16 éves a legidősebb, és ő a legfittebb, legügyesebb,legokosabb,csak a fogai nem a régiek már, de szerintem (nagyon remélem) még biztosan él 2-3 évet...Kinti-benti cica egyébént...

Ja, és 22 éves cicusról is hallottam már :)

2008. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Két 16 éves cicám van, kinti-bentiek, és a régi képeket, videókat elnézve pontosan ugyanolyanok, mint 3 éves korukban. Szaftos falatkákat esznek legszívesebben illetve húsért, csontért megvadulnak.:) Száraz tápot nem szeretik. Oltásokat nem kapnak. Életük során bekövetkező kisebb bajokat homeopátiával kezeltem (megjegyzem, ilyenek elvétve fordultak elő).

Előbb-utóbb eljön a vég, akárhogyan is óvjuk őket, persze biztosan fontos az egészséges életmód, illetve, hogy ne tegyük ki őket mérgezésnek (hagyományos gyógyszerek, rossz minőségű nyers húsok és tápok).

2010. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
enyém most 14 éves, nem kapott oltást és kinti életet él, most lett nagyon beteg...
2012. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem van több macskám is, a legtöbb időt kint töltik, viszont enni meg télen néha bejárnak. A legöregebb már elmúlt 14. De semmi baja nincs, még játszik is, bár többnyire már csak pihen. (egyszerű házi macska) Ja, és még a testvére is megvan, csak ő elköltözött egy másik házhoz :D
2015. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!