Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám föl-alá rohangál...

A macskám föl-alá rohangál állandóan, kivéve ha kint van. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet vele,néha csak fogja magát és,rohangál mint egy őrült. Lendületből felugrik valahova és egyből le. Ha leáll a rohangálással,akkor egyből elkezdo rágni a lábát vagy a hátát.

Ivartalabított,7 éves,kinti cica.

Olvastam róla hogy állítólag "gyakorolja" a vadászatot.



2015. ápr. 25. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem engeded ki ilyenkor?
2015. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
a szellemek okozzák!!!
2015. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyenkor unatkozik. Ha kinti, akkor valószínűleg ki is szeretne menni. De ha bent is le tudja magát kötni, akkor nem feltétlenül muszáj ilyenkor kiengedni, ha valami miatt nem akarod.

Esetleg nem bolhás? Lehet azok is ingerlik.

2015. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De egyébként a legtöbb macskára rá szokott jönni néha a hoppáré, hogy elkezdenek szaladgálni, mint az őrült, aztán pár perc és lenyugszanak.
2015. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ez ilyen macska dolog, általában estefelé hülyülnek meg. Gondolom a felgyülemlett energiáit így vezeti le. Ha kiengeded nem fog egyből ugrándozni.
2015. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Általában ahogy beengedjük elkezdi. Egyből rohan enni,ha végzett minden hova csak futkározik,de ki se akar menni.
2015. ápr. 26. 09:30
 7/10 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak.

Valószínű hogy a bolhák okozzák. Általában találunk is egyet-kettőt magunkon és a macskán. Nem gondoltam bele hogy ennyire fel tudná magát ingerelni egy csípés miatt. Köszönöm a választ.

2015. ápr. 26. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Bolhairtásra még nem gondoltál? ?
2015. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a mi macskánk is ezt csinálja, szerintem csak szórakozik, mert engem is szeretne ebbe bevonni
2015. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ezt csinálja az egyik, nagyonnagyon dühítő oly most takarítottam és már olyan aa lakás akár egy putri :((

Ja, a kért akkora mint a lakás 2x,de benn trimbol! Ha sikerül kizárom amíg nem nyugszik le, nekem nem fér bele a rombolás, pláne hogy ha nem látjuk, felmennek mindenhová.... Most költözünk majd, igyekszem őket minél kijjebb zárni, szívem szerint kinti macskáknak nevezném őket, csak párom nem engedi, aztán érhet a fejem, ha egy napig nem tudok takarítani és minden tiszta mocsok:)

2015. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!