Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska vemhesseg alatti...

Macska vemhesseg alatti ivartalanitasa?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy macskat lehet vemhesseg alatt ivartalanitani, viszont arra lennek kivancsi, hogy ez a vemhesseg idejetol is fugg? peldaul ha mar kozeledik a vege fele? Sok orvos nem vallalja el ezt? Egy olyan macskarol lenne szo, aki mar 2 eves.

(tudom nem helyes ez,de nem szeretnek kismacskakat. Szoval nem kerek helyeslo uzeneteket.)



2015. ápr. 28. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy bármikor lehet ivartalanítani. A kiscicák elalszanak, nem éreznek semmit.

Biztos találsz olyan orvost, aki elvállalja.

2015. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Pénzért mindent.Fox találni állatorvost.

[link]

2015. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

nem. ha megszült utána vidd el. de előbb szerintem várd meg amíg befejezi a szoptatást.

te tudod ,ha évente 2x is fial akkor siess. ha csak 1x akkor várd meg amíg 6-8hetesek lesznek a kicsit.

abortuszt természetesen nem fog végezni.

2015. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat, vannak, akik nem valaljak.

Bar, szerintem, ez nem olyan, mint egy egesseges allatot elaltatni, es vannak, akik azt is megteszik. -_-

Szoval, biztos, hogy van az a penz. Mindenesetre, ha mar latszik hogy vemhes, az elegge a vege.

De nem egyszer elofordul, hogy meg nem latszik, olyankor azert nem hagyjak benne a kolykoket...

2015. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet vemhes macskát ivartalaníttatni, akár az utolsó pillanatig is. nem minden állatorvos vállalja, de ha beszélsz egy macskamentő szervezettel, ők tudnak ajánlani majd egy dokit, aki elvégzi.
2015. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb állatorvos elvállalja, a vemhesség bármely szakaszában végezhető.
2015. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó időben is elvégezhető. Vannak, akik ilyen-olyan okok miatt nem vállalják, de ennek leginkább az az oka, hogy nem túl jó a technikájuk, csak ugye ezt nem vallják be. Szerintem aki ésszel végiggondolja a dolgot, az belátja, hogy nem az a humánus, ha hagyjuk az ilyen almokat megszületni..... Ha nem találsz jó orvost, akkor írj rám, rengeteg macskás ismerősöm van, biztos tudnak a közeledben ajánlani egyet.
2015. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi cicánkon el kellett egy ilyet végeztetni.

Már terhesen találtam, még csak fél éves volt, belehalt volna a szülésbe.

Elég nagy hasa volt már. Az állatorvos javasolta ezt a megoldást.

2015. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!