Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám?

Vemhes a macskám?

Figyelt kérdés

Kb. 10 hónapos cicáról van szó.Első macskás vagyok.

Sokat pihen a cicám mostanában,hízott és a bimbói is látszanak.Járkál hozzá két fiú macska(bár mondjuk most már nem olyan sűrűn).Nem szereti,ha a hasához nyúlunk,harap és rugdos érte.Nem régiben az ölemben ült és éreztem valamit a hasában,mintha valami forgolódott volna benne.Egy ismerősünk azt mondja,hogy nem lehet még vemhes,más meg azt,hogy igen.A jelek erre utalnak.Lehet 10 hónaposan vemhes a cicám?A válaszokat előre is köszönöm.



2015. ápr. 15. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Lehet,úgy néz ki.

Orvos majd kimondja a végszót,de ha tényleg vemhes kezdj el gondolkozni hova teszel egy rakás kiscicát,illetve azon miért nem lett ivartalanítva a macseszod.

2015. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet.A macskák kb.fél éves koruktól már lehetnek ivarérettek,és ugye itt a tavasz,a macskafa is virágzik ilyenkor.:)
2015. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet vemhes, sőt szinte 100%. Tavasz előtt jó lett volna ivartalanítani, de most már mindegy.

Ha már mocorgást is érzel, akkor nemsokára elleni is fog.

2015. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
kan vagy nöstény
2015. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Persze,hogy lehet :)

99,9% ,hogy "nagymama" leszel :)

Mondjuk nekem sose volt cicám,de ha még mocorgást is érzel akkor kezdhetsz kis sarkot készíteni a kölyköknek :D

2015. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
még most sem mindegy, ha vemhes, akkor is lehet még ivartalanítani, szerintem ezt tedd meg mielőbb. a te érdeked is, de a cicáé meg főleg.
2015. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inkább gondoskodj a kiscicákról
2015. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás! Most is lehet, hogy már vemhes.
2015. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne üvöltsétek le a fejét egyből, hogy ivartalanítás. Még nem mondta, hogy meg akarja-e tartani a kölyköket.

Néhány ember az oldalon ahogy meglátja a macska szót, azonnal ráklikkel és írja, hogy IVARTALANÍTÁS!!

2015. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésből az az érzésünk, hogy nem tervezett újabb 4 macskát tartani (majd azokat is oltatni, etetni, ivartalanítani stb...). Ezért javasoljuk az ivartalanítást. Ámbár, ha már mozognak a kölykök, már késő.
2015. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!