Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik így a szőre?

Miért hullik így a szőre?

Figyelt kérdés
Vedlik vagy mi lehet? Csillog, selymes, nem látszik rajta, de minden és minden tiszta szőr, az egész lakás, ha megsimogatom rendesen száll, ami még hagyján, de a mosdás során lenyelt szőr sok neki, hiába fésülöm, hiába kap pasztát, szőrgombóctól jön a gyomorgyulladás, hány mit az őrült, mehetünk orvoshoz, injekció, rendben van, és pár hét múlva ugyanez. A tököm ki van, más baját nem találtak, mitől hullhat még?
2010. febr. 23. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs élősködője,akkor vedlik. Fürdetni nem szabad. Lehet venni vitaminokat szőrhullás ellen.
2010. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedlik mert jön a jóidő.Enyém is ezt csinálja...tiszta szőr minden ... úgy kell lefújni még az íróasztalomról is (fel szokott ülni rá )
2010. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Frankó. Szobamacska. És sziámi. És akkor előadják, hogy a sziámi szőrhullása alig észrevehető.
2010. febr. 23. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A szobacicák gyakorlatilag egész évben folyamatosan vedlenek. Az én házicicámnak is állandóan hullik a szőre, pedig csak prémium tápot kap. Elég kellemetlen, mert ráadásul allergiás is vagyok...
2010. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok allergiás, meg nem zavarna, hogy takarítanom kell, az idegesít, hogy folyton gyomorpanaszai lesznek a szőrtől. Ma is összehányta az egész lakást a szerencsétlen. Pedig adok neki pasztát, meg ki is szoktam kefélni, de ez kész. Úgy látszik, mindig nagyobb adagot kell neki adni, mert, ha nem akkor tessék, beteg lesz.
2010. febr. 23. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sziámim van,de az nem vedlik ennyire. Heti egyszer fésülöm és paszta sem kell neki...
2010. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez egy szobában tartottnál is ilyen hangsúlyos?
2010. febr. 23. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az van a cicáddal mint a kutyámmal,vedlik.
2010. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!